1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego w stadium rozsiewu...
ma_ka

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 21046

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-02, 20:12   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego w stadium rozsiewu...
Piotrze, rozumiem cię doskonale. W tych trudnych chwilach tak ważne jest dla nas, aby nasi bliscy odeszli wyglądając jak najlepiej. To może banalne ale tak jest. Ja z mamą też ubierałyśmy tate w jego ulubiony garnitur, granatowy, i jego ukochaną koszulę - zcarną. Był ogolony, wypachniony tak jak lubiał. Nawet kalesonki mu ubrałyśmy, zeby nie zmarzł...
Moze to głupie, ale do pogrzebu cały czas myślałyśmy i postępowałyśmy z nim tak jakby żył. Ja przez te dni byłam u niego codziennie, rano i wieczorem - tylko po to, żeby go zobaczyć, dotknąc. Poprawić krawat, poperfumować ulubioną wodą kolońska i pogadać. Piotrze, łączę się z tobą w bólu, współczuję ci strasznie tym mocniej, bo wszystko u mnie tez jeszcze świeże. Trzymaj się, pozdrawiam ::rose::
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego w stadium rozsiewu...
ma_ka

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 21046

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-02, 08:31   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego w stadium rozsiewu...
Piotrze, najszczersze wyrazy współczucia, trzymaj się jakoś. Pozdrawiam. ::rose::

[ Dodano: 2011-03-02, 08:35 ]
Łącze sie z tobą w bólu...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego w stadium rozsiewu...
ma_ka

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 21046

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 17:25   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego w stadium rozsiewu...
Witaj. Jak tatuś dzisiaj? Co powiedział logopeda? Daj znać. :)
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego w stadium rozsiewu...
ma_ka

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 21046

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-11, 18:10   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego w stadium rozsiewu...
No i widzisz. Trzeba pytać, pytać i jeszcze raz pytać. Ja przed każdym kontaktem z dowolnym lekarzem miałam zawsze pytania spisane na kartce i wszystko wiedziałam. Trzymaj się dzielnie:)
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego w stadium rozsiewu...
ma_ka

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 21046

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-11, 14:00   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego w stadium rozsiewu...
Witaj Piotrze na tym forum. Bardzo przykro jest czytać o tym, jak twój tatuś cierpi.
Wizyta u ortopedy to dobry pomysł. Tym bardziej, że już teraz chodzi o to, zeby Twój tatuś jak najmniej cierpiał. Mój Tatuś też jest od tygodnia pod opieką hospicjum domowego. Lekarz z hospicjum ustawia tatę bólowo ale i przepisuje inne leki. Np pytaliśmy go co zrobic, bo tato ma spore krwioplucie, kaszląc przy tym. Potem kaszel ustaje. Lekarz stwierdził, że to co zalega w płucach trzeba wypluć, bo zatrzymanie wydzielin może spowodować dodatkowy stan zapalny, a tego trzeba uniknąć. Także ogólnie na kaszel nic nie przepisał. Jesteśmy z nim w kontakcie telefonicznym, pielęgniarka przychodzi raz na tydzień, dodatkowo też jest na telefon. Tato jest już teraz wyłącznie pod opieką hospicjum.
Życzę ci powodzenia w walce z tą chorobą. Na pewno warto, żebyś sam na osobności porozmawiał z tym lekarzem z hospicjum, on powinien zobrazować Ci sytuację bez ogródek, tak jak to zrobił mój. Trzymaj się dzielnie. Pozdrawiam:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group