1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-02, 20:32   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Kochana czkaweczko, a moze miała byś ochote pogadac na priva? Np gg.. Mi by też to pomogła podejrzewam, mogły byśmy wymieniac uczucia na biezaco.. Zrozumiem, jak nie masz do tego głowy... W razie "W"daj znac. A jakby co to zignoruj tego posta... Pozdrawiam, musimy się trzymać, żeby nie oszaleć...
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-28, 21:52   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
|przytula| :heart:
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-28, 11:56   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Wiesz dlaczego o to pytałam? Moja prababcia mawiała, że jak zmarły nie chce sie przyśnić to znaczy, że nie rości do ciebie żadnych pretensji, nie ma o nic żalu jest mu dobrze tam gdzie jest. Mnie też sie tatuś nie sni, widocznie jest tam bardzo zajęty. Całuski dla ciebie:)
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-27, 21:45   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczko, a czy od czasu śmierci Twoja mamusia ci sie przysniła?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-26, 15:57   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Kochana trzymaj się. Nie ma słow, które by w takiej chwili pomogły. Tylko czas, tylko czas... |przytula|
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 12:32   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczko, ja mam identycznie, oby to nie zabrzmiało lakoniczmnie, ale tak jest. Żadko przychodzi płacz, natomiast jak sobie przypomnę tatę w ten jego ostani dzień jak siedział na łózku w hospicjum, jak bardzo bał sie położyc i zasnąc, jak kurczowo trzymał sie łóżka... dopada mnie tak ogromny zal, ze mam wrażenie, że serce mi zaraz pęknie, i brak mi tchu. Też myślałam, co ze mnie za córka, ale kochana, tak widocznie przeżywa sie śmierc najbliższych. Tak sobie to tłumacze... Staram się...

Wszędzie szukam znaków obecnosci tatusia, i tak np dzisiaj odetkał mi się zlew, który był nieczynny od paru miesięcy! Wierzę, ze to tatuś chciał mi pomóc, bo pamietam, jak był u mnie ostatnim razem to bardzo go denerwowało, jak można nie mieć zlewu w kuchni!

Moze juz wariuję, ale tak mi lepiej, wierząc, że jest tu gdzieś obok...

[ Dodano: 2011-02-24, 12:33 ]
A co do tej stronki, to chodziło mi tylko i wyłącznie o historię tego chłopca. Daję do myślenia. Trzymaj się kochana. Jestem obok.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 18:00   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
"Gdy odejdę nie myśl o mnie z żalem, nie rozpaczaj...
Los człowieka, lot cmy nad świecą.
Myśl żem wyszła z domu na dłużej,
myśl cokolwiek lub myśl byle co,
uśmiechnięta w słoneczny poranek
wstaw gałązkę dzikiej róży w dzbanek na stoliku-
tak myśl o mnie."

[ Dodano: 2011-02-23, 19:14 ]
Czkaweczko, podaję ci link do stronki, która coś udowadnia. Jak chcesz to zajżyj. Mi pomogła w chwili zwątpienia, i jestem bardziej przekonana do tego, że naszym bliskim nie dzieje się krzywda, że jest im tam lepiej. Wiesz co mam na myśli.

http://niewiarygodne.pl/k...ml?ticaid=6bd5b
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-22, 14:00   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczko, ja mam podobnie. Fakt, ze ja nie musiałam się zajmowac tatą, tato do końca był sprawny. Tak czy siak w chwili obecnej zasypiam wczesnie a na drugi dzień nie moge sie zwlec z łóżka. Zwyczajnie nie mam siły do niczego, totalnie brak mi chęci do czegokolwiek. Jakoś musimy to przetrwać. Trzymaj się kochana. Przytulam cię mocno do serca.

[ Dodano: 2011-02-22, 16:10 ]
"Milosc nie konczy sie u bram smierci zyjecie
kochani w naszych sercach i pamieci."
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-21, 21:24   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
:tull: :heart:

[ Komentarz dodany przez: Richelieu: 2011-02-21, 22:18 ]
!!
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-21, 12:52   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Hej czkaweczko. Rozumiem twój ból. Ja ze śmiercią taty nie mogę sie pogodzić. Cały czas analizuję tamte chwile, przypominam sobie jaki był ciepły, dobry. Uwielbiałam się do niego przytulać a teraz... Czkaweczko, jak my sobie bez nich poradzimy?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-20, 11:50   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Hej kochana czkaweczko, jak mija dzień? :littlehs: |przytula|
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-19, 17:58   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Kochana, jestem z toba całym sercem :heart: Dzielę z Tobą ten ból. Nie będę ci pisać, że dasz radę itd bo sama ne wiem, ze na razie takie gadanie jest bezcelowe. Czas, czas to jedyne co nam może pomóc. Niestety...
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 15:12   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczko, jestem z tobą. Najchętniej też bym leżała, spała... Nie mogę bo mam córkę, ale za to mam totalnie zszargane nerwy, jestem rozdygotana, płaczę co chwila. Wszystko mi przypomina tatusia... Trzymaj się kochana, musimy to przetrwać... Musimy życ dalej bez nich... _itsme_
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
ma_ka

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81649

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-16, 13:08   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
"Ci, których kochamy nie umierają, bo miłość jest nieśmiertelna" - pozwolę sobie przytoczyć te słowa bo bardzo trafiają w sedno.
Droga czkaweczko, pierwszy raz wypowiadam się w Twoim wątku, bardzo Ci współczuję, rozumiem ci przeżywasz. Ja cierpię strasznie. Nie mogę pojąc, zrozumieć... Jestem z Tobą sercem w tym bólu. Boję się jutro pogrzebu, podziwiam Cie, że dałaś radę to przetrwać. Nie wiem co pisać, płaczę cały czas.... Na prawdę współczuję...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group