1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 22
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-02, 21:46   Temat: wycinek z żołądka
Jestem leczona w Klinice i każdy lek jaki biorę uzgadniam lekarzem prowadzącym leki kupuje w aptece i po resekcji żołądka żyje ósmy rok i bardzo bym chciała podzielić się wiadomościami co daje dobre rezultaty w leczeniu mego nowotworu.Bo niebezpieczne jest podgrzewanie może dojść do krwotoku a srebro koloidalne jest sprzedawane w aptece można poczytać jak działa .Myślę że to było powodem usunięcia mego postu.
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-02, 20:28   Temat: wycinek z żołądka
Gabi napisałam post ale znowu go usunięto z twego wątku nie wiem dlaczego nie będę tu pisać

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-06-02, 20:51 ]
Usunięty stąd (wydzielony do działu tymczasowego) post naruszał Regulamin Forum
w zakresie propagowania postępowania wbrew zaleceniom medycyny akademickiej.


  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-01, 22:20   Temat: wycinek z żołądka
Kochana Gabi bądz dzielna dzięki za pozdrowienia
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-12-10, 00:18   Temat: wycinek z żołądka
Gabi proszę wziąć probiotyki od razu po prawi się trawienie i dolegliwości znikną jak rano zjesz rozgotowane płatki z siemieniem lnianym które pokryją śluzem jelita i jedzenie nie będzie drażnić ja nie mam żadnych dolegliwości w przewodzie pokarmowym oraz biegunek .Musisz przestrzegać zasad wiele razy pisałam na ten temat .
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-17, 19:38   Temat: wycinek z żołądka
Byłam w Gliwicach w sprawie cyber noża gruczolaki usuwają a endokrynne nie trzeba zapisać się na konsultacje i klasyfikuje na zabieg .Onkologia ma hotelik 50 zł jest przy budynku bardzo fajnie .Można zamówić konsultacje i prof .Kudlik i zaliczyć dwie sprawy .Muszę opisać wiele spraw jestem winna ludziom z naszego forum a szczególnie Tobie po może .
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-16, 20:48   Temat: wycinek z żołądka
Gabi masz mała dawkę ja 120 w żelu co 6 tygodni,lekarz prowadzący po informował że osoby mające jako pierwotny na trzustce podlegają nowej chemii doświadczalnej i stworzono grupę która to dostaje rozmawiałam z osoba która załapała się i jest zadowolona nie ma żadnych dolegliwości.Musisz znaleźć lepszy ośrodek jak najszybciej może załapiesz się na nową chemie a o izotopy zawalcz bo są drogie i nie chcą podawać,pomysł z prof.Ćwikłą dobry znajomej nie podano izotopów u nas a On podał.Walcz masz małe dziecko wszystko przed Tobą powodzenia
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-14, 17:15   Temat: wycinek z żołądka
Kochana Gabi nie wiem dla czego nie dostałaś jeszcze chemii izotopowej mnie bardzo pomogła .Miałam niepoliczalne ilości i wszystko znikło po 2 latach mam małą wznowę na wątrobie i mówią o następnym podaniu izotopu mają zdecydować po badaniach w listopadzie zacznij dopominać się o izotopy .Bardzo żałuje że nie leczysz się w Poznaniu tyle prze żyłaś po resekcji żołądka i tak zwlekają z dalszym leczeniem .Gdzie teraz się leczysz ?
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-23, 20:16   Temat: wycinek z żołądka
Nie jestem lekarzem ale my tak mamy w naszym nowotworze uderzenie goraca czerwienienie ciała twarzy u mnie minęło po izotopach ,stany przypominające niedobór cukru u cukrzyka to drżenie rak mroczki przed oczyma słabość nawet uczucie omdlenia to brak żołdaka dotyczy cukrów ja mam idealne lekarstwo jak zaczynam mieć podobne objawy to zawsze mam przy sobie mała butelka soku pomidorowego z Horteksu bo jest mniej ostry i pije małymi łyczkami nie ważne gdzie jestem w sklepie banku wole to niż omdlenie po paru łykach zaczynam widzieć normalnie pomaga banan ale szybciej sok jest dużo potasu i szybciej reaguje.Prosiłam Gabi zadawaj mi pytania zawsze pomogę

[ Dodano: 2011-11-23, 20:37 ]
Gabi jak jestem na endokrynologii i idzie pacjent i ma czerwoną twarz to wiadomo kto to po wielu latach nie którym zostaje za czerwienienie ale musi upłynąć wiele lat żyłki po przez nagłe rozszerzanie pozostają i nie kurczą się co daje efekt za czerwienienia ja bardzo bym chciała tak długo chorować i tak długo żyć nie ważne jak się wygląda ważne że się żyje.
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-09-27, 19:33   Temat: wycinek z żołądka
Gabi prosiłam o kontakt i o mdleniach pisałam skorzystaj z moich rad.
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-20, 19:47   Temat: wycinek z żołądka
Cieszę się Gabi że coś napisałam jak możesz kilka słów co jesz może tu tkwi błąd
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-16, 15:42   Temat: wycinek z żołądka
Prosimy o informacje co u Gabi
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-11, 21:27   Temat: wycinek z żołądka
Dzięki za informacje bardzo martwi mnie Gabi nie rozumiem dlaczego od razu nie naprawiono nie szczelności może ta odległość od miejsca zabiegu .Uściskaj ją ode mnie niech Bóg pomoże w szybkim powrocie do zdrowia.
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-27, 21:36   Temat: wycinek z żołądka
Gabi jak zdrówko napisz parę słów
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-20, 14:24   Temat: wycinek z żołądka
Cały żołądek i śledzione
  Temat: wycinek z żołądka
lucja54

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184180

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-19, 12:32   Temat: wycinek z żołądka
Niesamowity zbieg okoliczności na sali w czasie mojego zabiegu leżała Małgosia ze Szczecina bardzo mi pomogła przyjaźnimy się jak odwiedza Poznań jest moim guście miała robiony refluks metodą przez usta jest to rzadki zabieg i udany lekarze ze Szczecina radzili żeby pilnowała tego Poznania.Jak słyszę co sie dzieje w innych szpitalach to mnie cieszy że spotkałem parę osób po zabiegach w Klinice na Przybyszewskiego i jedyną wadą jaką odczuwają to obżarstwo ja jestem ciągle głodna i zajadam owoce sałatki bo tyje od operacji przytyłam 10 kg.Po zabiegu leżałam 14 dni i nie miałam odżywiania poza jelitowego ale skutek jest taki że zaczęłam jeść normalnie i coraz więcej śmieje się że dostałam za duży żołądek.Decyzja gdzie się operować musi być szybka bo czekanie jest niebezpieczne kolejki w klinikach też są o moim prof. Drews mówią że ma ręce artysty bo jego zabiegi są wspaniałe .Mamy podobne umiejscowienie ja miałam wpust żołądka.

[ Dodano: 2011-07-19, 19:47 ]
Polecam ciekawy artykuł na temat żywienia w chorobie nowotworowej http://wygrajzrakiem.net.pl/2011/01/12/166/
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group