1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
lidka671

Odpowiedzi: 172
Wyświetleń: 81151

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-03, 11:24   Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
witam ponownie,

Wiosno, czy próbowałaś dzwonić do prof. mackiewicza z poznania. ja dzwoniłam w zeszłym roku i nie dopuszczali nowych do szczepionki.

zadzwoń - może coś się zmieniło.
  Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
lidka671

Odpowiedzi: 172
Wyświetleń: 81151

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-09, 09:52   Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
dziadek zmarł 1 listopada, dlatego przegrałam. walczyłam do końca jeszcze 30 min przed śmiercią miał podane leki. zmarł w hospicjum dlatego wiem jak to działa. przyczyną śmierci było zatrzymanie krążenia.
pomocne moze byc dla innych to co sie z nim działo przed.
musisz sobie uświadomic, że mózg kieruje wszystkim, u nas najpierw wystąpiły zaniki pamięci, stał sie dzieckiem, wtedy lekarze prowadzili radioterapię, później juz na wszystko było za późno. nie chodził podnosił sie do pozycji siedzącej, poźniej tego już nie robił, trzeba było go karmić, zaczął nosic pampersy bo nie miał czucia, na koniec przestał mówić.
wiem, że każdy organizm reaguje inaczej, dlatego obserwuj. mam nadzieję, że ty wygrasz.
powiem ci tylko tyle, że rak mózgu nie daje za wygraną, nawet po śmierci.
my walczyliśmy jeszcze w środe przed śmiercią byliśmy u lekarza.
walka z wiatrakami?????
być moze tak, ale nadzieja umiera ostatnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2014-11-09, 09:54 ]
szukaj jeszcze dodatkowych przerzutów, rób prześwietlenia .
  Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
lidka671

Odpowiedzi: 172
Wyświetleń: 81151

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-08, 17:19   Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
nie czekaj,
szukaj namiarów na dr pikiel w gdańsku, może ona pomoże - póki jest chory na siłach.
wierz,mi, że będzie jeszcze gorzej, sama przez to przechodziłam. 1 listopada przegrałam walkę.
Pamiętaj dopóki są siły dopóty jest nadzieja.
jak cię wyrzucaja drzwiami wchódz oknem - niestety tak to działa.
a hospicjum nie wiem jak w twoim regionie ale u mnie fantastyczna sprawa.
trzymam kciuki i życzę wytrwałości. modliwą jestem z wami.
  Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
lidka671

Odpowiedzi: 172
Wyświetleń: 81151

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-10-25, 07:44   Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
jeżeli nie jest możliwe leczenie chirurgiczne oraz pacjent nie kwalifikuje się na zelboraf oraz ipi, w naszym przypadku astma, to lekarz podaje chemię - dakabryzyna w połączeniu z czymś. jak pisałam my nie dostaliśmy jeszcze chemii, także nie wiem czy pomaga, ale komuś muszę ufać. Naświetlania mieliśmy na początku września, a później nastĄpił całkowity zanik chodzenia także podejrzewamy kolejny przerzut do mózgu. musisz pamiętać, że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Kazdy przypadek jest indywidualny, więc uważam że nie można uogólniać.
  Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
lidka671

Odpowiedzi: 172
Wyświetleń: 81151

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-10-24, 19:53   Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
witam, gwarantuję ci, ze samo naświetlanie nie wystarczy, mam podobną sytuację. pomaga tylko na parę tygodni, no i ciągle deksamethazon, jednak przerzuty występują. na zelboraf nie wszyscy maja mutację a ipi też nie każdy może dostać, nam lekarz odradził bo występuje astma. zostały tylko lampy i chemia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group