1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 21
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-22, 18:51   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
CZKAWECZKO KOCHANA. dziękuję ci bardzo, wiele razy mi pomogłaś. Niestety podobnie jak Owce_martę przeniesiono mnie do "trzymania kciuków". Ja trzymam za ciebie kciuki i znikam z tego forum.
Życzę ci wszystkiego dobrego, żeby mama odwiedzała cię w snach i żebyś czuła jej obecność.
Dziękuję ci jeszcze raz.
_itsme_
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-19, 20:37   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Nie wiem co ci napisać. Żadne słowa nie będą w stanie cię pocieszyć. Myślę o Tobie codziennie.
Wszystko się jakoś ułoży, z czasem będziesz mogła płakać a nawet się śmiać. Z czasem ... Niestety tęsknota za mamą nigdy nie minie, z czasem nie będzie tak bolała. _itsme_
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 20:29   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Chciałabym byc ci tak pomocna jak ty pomagasz mi.
Z czasem mama na pewno odwiedzi cię nocą i będą to sny, które zawsze będziesz pamiętać.

Ściskam.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-16, 17:39   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Ściskam.
Myślami jestem z tobą.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-15, 10:59   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Brak słów by wyrazić co czujesz ...
Myślami jesteśmy z Tobą.
Ostatni spacer na tej ziemi z mama ... Teraz mama będzie czekać na Ciebie po drugiej stronie. Będzie czuwać nad Tobą, podpowiadać w trudnych sytuacjach. Twoja mama zawsze będzie cząstką ciebie i będzie żyć w Twoich wspomnieniach i choć nie będzie mogła cie przytulić to zawsze będzie obecna przy Tobie, o czym w przyszłości się przekonasz.
Dziś jeden z najtrudniejszych dni w Twoim życiu. Wierzę w Ciebie, wiem że dasz radę. Tak bardzo mi przykro, że musisz przez to przejść. Tak bardzo mi przykro ...
Ściskam mocno.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-12, 17:39   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczko tak mi przykro, tak bardzo mi przykro.Trzymaj się dzielnie. Teraz mama się Tobą będzie czuwać nad Tobą.
Tak bardzo mi przykro. [zalamka]
::rose:: dla Twojej mamy.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-09, 17:57   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Też mam taka nadzieje. Chciałabym, że by los pozwolił mamie być na komunii mojego synka która jest w maju 2012 roku czyli półtora roku od zdiagnozowania DRP wiem, że są na to szanse nie wielkie ... ale to już coś ... Nie mamy szans na wygranie z tą chorobą ale mam nadzieję na jak najdłuższą przyszłość z mamusią.
Oby jutro nie było gorsze od dziś.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-07, 21:16   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Nie mogę napisać, że wiem co czujesz bo to wszystko co opisujesz jest jeszcze przede mną. Trzymam za was kciuki. Wszystko się ułoży. I mimo, że aktualnie mało w to wierzę to zawsze sobie powtarzałam :"wszystko ma swój cel i swoja przyczynę". Będzie dobrze, musi być - może nie dziś nie jutro - ale za tydzień za rok, wszystko się ułoży i może dopatrzymy się w tym sensu.
Myślę o was każdego dnia.
Pozdrawiam
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-01, 20:38   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Czkaweczko jesteś bardzo dzielna |przytula|
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-30, 20:27   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
czkawka, jak minął Ci weekend? Jak czuje się mama? Jak Ty się czujesz?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-29, 21:40   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Jestem z Wami myślami każdego dnia i trzymam za Was kciuki.
Bądź silna.
:tull:
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-28, 11:31   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Dziękuję Ci, że mimo swoich problemów wspierasz jeszcze mnie. JESTEŚ WIELKA.
Uściski dla mamy. Życzę WAM jak najwięcej tych dobrych dni.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-26, 07:43   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
:tull:
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-25, 18:40   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
czkawka, nie mam doświadczenia z lekarzem w przychodni ale wiem, że decyzje odnośnie badań podejmuje głównie ordynatorka ona "ma moc decyzyjną".
  Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
kset79

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 81658

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-24, 19:07   Temat: Rak płaskonabłonkowy - płuco prawe.
Tak bardzo mi przykro, że cierpicie. Dlaczego ta choroba nie jest bezbolesna i tak daje nam wszystkim popalić, sprawia cierpienie, mogłaby przynajmniej oszczędzić fizycznego bólu.

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy, nocy bez bólu.

[ Dodano: 2011-01-24, 19:11 ]
BeataM, przykro mi, że macie "trudnego onkologa". Nasza onkolog jest bardzo miła i spokojnie, cierpliwie wszystko tłumaczy. Myślę, że postawa lekarza zależy od jego charakteru. Uściskaj mamę ode mnie.
To wszystko o czy piszecie ... to moja przyszłość ... Patrzeć jak ukochani cierpią podziwiam was, tak dzielnie to znosicie ...
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group