1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy chory powinien znać całą gorzką prawdę o chorobie?
krzysiek

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 31153

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-10, 19:11   Temat: Czy chory powinien znać całą gorzką prawdę o chorobie?
ja juz w tej chwili moze troche nie na temat,ale nie udalo mi sie porozmawiac powaznie z mamą na temat jej stanu gdyż zapadla w spiaczke watrobowa juz w sobote, a dzis w nocy o 3ej rano odeszla ode mnie od taty i brata ,ale mam nadzieje ,ze byla swiadoma i wysluchala mnie a bylem z nia do samego konca razem z tatą.Przynajmniej juz sie nie meczy moja mamusia.Pozdrawiam Was

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2011-10-10, 19:44 ]
Wyrazy współczucia dla Krzyśka, w związku ze śmiercią Jego Mamy, przeniesione do wątku Krzyśka.

  Temat: Czy chory powinien znać całą gorzką prawdę o chorobie?
krzysiek

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 31153

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-08, 09:18   Temat: Czy chory powinien znać całą gorzką prawdę o chorobie?
Moniusiu widzisz jak to nie wiadomo jak postapic w poprzednim poscie pisalas ,ze lapiej nie mowic,a teraz ,ze tak .Ja mam ten sam dylemat, moja MAMA prawdopodobnie umrze w ciagu kilku dni,taka jest diagnoza onkologow,a ona ma nadzieje ,ze jeszcze pojedzie do Gdanska z Koszalina na chemoembolizacje i idalsze leczenie i co teraz zabierac jej tą ostatnią nadzieję ,ale widze jak zycie z mojej mamusi ucieka z kazdym dniem o wtorku kiedy jest w szpitalu,ciesze sie z jednego ,ze moge byc z nia w tych chwilach i spedzic razem teostatnie dni bo jestem marynarzem i akurat jestem na wolnym,ale jesli mama nie odejdzie w cigu 3 tygodni ,a taki mam termin powrotu na statek, to po prostu nie pojade do pracy.Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group