1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
kruszynka

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24928

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-09, 18:38   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Cóż zostaje ? Ból i tęsknota za ukochaną osobą. Ale chociaż .... Twoj Tata znalazł już spokój i nie cierpi .
Wyrazy współczucia
[*]
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
kruszynka

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24928

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-06, 19:05   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Bardzo bardzo współczuje. Może lekarze mu jeszcze trochę pomogą. Mój tata też coraz bardziej słabszy. Coraz gorzej mu się oddycha. Prawie nie chodzi. Życzę dużo SIŁY dla ciebie i Twojego Taty . Pozdrawiam
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
kruszynka

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24928

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-15, 18:20   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Mój tata był w szpitalu w Krakowie na Prądnickiej. Też nie ma leczenia. Na chemię za słaby i na operację też . Ale nie mam żalu do tych lekarzy. Myślę , że gdyby mogli to coś by zrobili. Natomiast mam żale do lekarza tzw. pierwszego kontaktu. Ta pani "lekarz" przepisała tacie ranigast, nie skierowała na prześwietlenie. Po pół roku tata wręcz zażądał skierowania na rtg. Niestety jest za późno......
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group