1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Opieka paliatywna ? co to znaczy?
kruszynka

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 27106

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-08, 18:55   Temat: Opieka paliatywna ? co to znaczy?
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Mieszkam 60 km od Krakowa. U nas nie ma poradni onkologicznej. Zostaje tylko lekarz rodzinny. Tata jeszcze na razie czuje sie w miarę dobrze. Nie skarży się, ale też nigdy tego nie robił. Pije tabletki przeciwbólowe przepisane w szpitalu na Prądnickiej. Tam dostał tylko jakieś tabletki na napady kaszlu, przeciwbólowe i Megace na poprawę apetytu, bo nie mógł nic jeść. Chciałabym , żeby mi ktoś podpowiedział jak hamować choć trochę to wredne choróbsko . Czy są jakieś sposoby ? Nie chcę taty męczyć... ale tak bardzo pragnę przedłużyć mu życie .
  Temat: Opieka paliatywna ? co to znaczy?
kruszynka

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 27106

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-07, 21:14   Temat: Opieka paliatywna ? co to znaczy?
Wypisując mojego tatę lekarz powiedział , że leczenie objawowe i opieka paliatywna. co to znaczy? U nas nie ma takiej poradni? Zostaje tylko lekarz rodzinny, który i tak zawalił całą sprawę nie posyłając taty na prześwietlenie wtedy, gdy się do niego zgłosił ! A było to rok temu !!!!! Teraz Tata miał już krwioplucie i ma cechy rozpadu guza. Czytam tu o naświetlaniu . I zastanawiam się czy to pomogłoby mojemu tacie ? Ale nawet nie wiem do kogo się zwrócić z tym pytaniem ? Czy mam szukać poradni onkologicznej czy iść do lekarza pierwszego kontaktu ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group