1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
kluska1959

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 140875

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-22, 17:22   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
pixi w takich chwilach człowiek traci wiarę nawet w Boga, ale ludzka wiara i siła walki niema granic. Życzę wam wytrwałości i dużo słońca i miłości w sercu. Tego wszystkiego uczę się od was. Pozdrowienia :) :)
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
kluska1959

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 140875

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-20, 10:54   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
kondycyjnie dobrze, mam lekką zadyszkę .Problemy są z ciśnieniem i cholesterolem, wszystkie potrawy są bez smaku. Są też problemy jelitowe. Od Września przytyłem 10 kg, ważę 96 kg. Pozdrawiam
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
kluska1959

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 140875

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-20, 10:24   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Dzień dobry Pixi. Przeczytałem wszystkie Twoje posty i trzymam za was kciuki. Jestem w podobnej sytuacji od roku. Mam wyciętą nerkę i przerzuty do płuc i śródpiersia. Brałem interferon, ale była dalsza progresja. W tej chwili biorę Sutent. Pozdrawiam Was serdecznie i jestem z wami.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group