1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
klach

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 101497

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-03, 08:48   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Kalineczka jak sie czuje Mama? jak po konsultacji u prof. w Warszawie?

Pozdr gorąco,
Kasia
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
klach

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 101497

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-05-18, 12:12   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
kalineczka dzown do CO pod numer 22 546 22 13, chyba najłatwiej jest dodzwonic sie tam koło południa, prof Rutkowski przyjmuje w poniedziałki,
podaję Ci tez namiary na przychodnie gdzie przyjmuje prywatnie w ONKOLMED 22 643 45 03 oraz EUROMED 22 529 70 00

proś o pilne wizyty bo terminy mogą byc odległe + zaczynają sie zaraz urlopy

Zgadzam sie z opinią Marjanny
Badania nad IPI tez nie są prowadzone wszedzie, zadzown tez do Dr Starosieka odnosnie tych badan klinicznych ktore wyzej podała Marjanna, podobno od marca zaczał sie nabór (do tego drugiego badania podobno kwalifikują sie chorzy z przerzutami odległymi)
Powodzenia i trzymam kciuki i modle sie za Was

pozdr, kasia
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
klach

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 101497

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-05-13, 21:12   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Kalineczka,

skontaktuj sie z dr Starosiek w spr badan klinicznych w jego osrodku cytowanych wyżej. Trzymaj sie dzielnie i sciskam Was mocno.
Trzymam kciuki, zeby Mama zwalczyła skorupiaka.
pozdr,Kasia
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
klach

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 101497

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-01-23, 14:57   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Rozumię Sławku, przykro mi ze masz tyle na głowie i jeszcze nam tutaj tak dzielnie pomagasz !
Mysle zeby Mamę skonsultowac w CO Wawa odnosnie tego badania nad ipimul....(nie pamietam dokładnie nazwy) o ktorym pisała min Marjanna lub ewentualnie te badania o ktorych pisał dr T. S..
Mama 15 lutego jedzie do sanatorium do 8 marca, wiec najwczesniej mogłaby do mnie przyjechac w połownie marca. Nie wiem chyba poczekamy do tego czasu.

pozdr wszytkich
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
klach

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 101497

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-01-22, 15:20   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Witajcie,
Kaliczeczka ja tez juz nie nadążam, Sławku i Biofanka - dziekujemy Wam.
Czy mozecie to jakos podsumowac:
1/ Badania / testy ale m.in. warunkiem jest brak wznowy w przeszłosci i to jest szczepionka w skrocie "Glaxo"
2/ Badania o ktorych pisze Biofanka (wznowa nie jest wykluczeniem) ale nie prowadzą tych badan w Polsce.
Czy tak mam to rozumiec?

Sławku a Ty Twoją Mamę planujesz skonsultowac gdzies na te badania ?

dzieki z gory.
kasia

[ Dodano: 2011-01-22, 15:22 ]
Kurcze ...pokreciłam, w badaniach o ktorych pisze Biofanka nie moze byc wznowy.
Sama juz nie wiem czy dla mojej Mamy byłyby jakies badania w polsce?
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
klach

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 101497

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-01-21, 20:05   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Witaj,

co to za bloczek z DCO ?

ja tez niedawno pisałam do dr ale dostałam odpowiedz, ze mojej Mamy nie mogą zawalifikowac do zadnej szczepionki czy badania, ale moze dlatego ze moja Mama miała juz 3 wznowy (przerzuty in transit) w rejonie uda. Sama nie wiem.

Powodzenia i duzo zdrowia dla Mamy

pozdr, k
  Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
klach

Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 101497

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-12-27, 09:35   Temat: Czerniak epitelioidalny, Clark IV, Breslow 5 mm
Witaj,

podaję adresy email do dr Mackiewicza:
Jacek Mackiewicz [jmackiewicz@biocontract.om]
'jacek.mackiewicz@wco.pl'

pytałam go nie tak dawno o szczepionke dla mojej Mamy...opowiedzial ze nie kwalifikuje sie do szczepionki...(opisane w poscie Melanoma Malignum)

Powodzenia,
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group