1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: bardzo proszę o pomoc - nigdzie nic nie ma w internecie
kinder12345

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4945

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-03, 10:12   Temat: bardzo proszę o pomoc - nigdzie nic nie ma w internecie
Witam ponownie, bardzo przepraszam że tak chaotycznie napisałem pierwszy post - wszystko ze zdenerwowania dosyć dużego.

Dobrze jak wrócę z pracy to wkleję wszystko co mam dla Państwa do oceny, proszę mi tylko powiedzieć czy to oznacza że ma raka złośliwego, czy tego nie można stwierdzić ?

Na początku jak miał zabieg operacyjny to stwierdzono że to jelito cienkie a teraz piszą coś o żołądku. Bardzo się denerwuję.
  Temat: bardzo proszę o pomoc - nigdzie nic nie ma w internecie
kinder12345

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4945

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-03, 09:58   Temat: bardzo proszę o pomoc - nigdzie nic nie ma w internecie
witam, bardzo jestem załamany, mój dziadek dostał dziś taki o to wynik badania patologicznego, nigdzie nic nie mogę w internecie znaleźć na ten temat dokładnie dlatego kieruje pytanie do państwa. wizytę u onkologa mam wyznaczoną dopiero na poniedziałek dlatego też kieruje do państwa lekarzy prośbę o wyjaśnienie czy mamy się czym martwić, dodam że dziadek ma 77 lat

wynik badania częściowo zakryłem z uwagi na lekarzy oraz imię i nazwisko dziadka

poniżej to co otrzymaliśmy w formie JPG

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group