1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: spike40 - komentarze
kikoska

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-12-28, 16:37   Temat: spike40 - komentarze
Kasiu co u Ciebie? Jak mamusia? Długo się nie odzywałaś. Pozdrawiam Was ciepło:*
  Temat: spike40 - komentarze
kikoska

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-11-16, 18:15   Temat: spike40 - komentarze
Kasiu dzielna z Ciebie dziewczyna, ale w tym wszystkim nie zapomnij też o sobie i zrób coś z tym niedospaniem i wymęczeniem. Od siebie, jak zwykle wysyłam moc pozytywnej energii i deklaracje, że służę wsparciem chociaż tylko tym duchowym :tull:
  Temat: spike40 - komentarze
kikoska

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-11-04, 21:58   Temat: spike40 - komentarze
Kasiu za Twoje oddanie, miłość i dobro, które czynisz należy Ci się :!1!: Nigdy nie miej wątpliwości, że to co robisz ma sens. Pozdrawiam ciepło i dużo pozytywnej energii przesyłam w Twoją stronę.
  Temat: spike40 - komentarze
kikoska

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-27, 23:22   Temat: spike40 - komentarze
spike40, strasznie mi przykro, że u Was pogorszenie, oby było tylko przejściowe. Dzielna z Ciebie kobietka. Trzymam za WAs mocno kciuki i wierzę, że Twoja mamusia nabierze jeszcze sił :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group