1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana w piersi
kasienka276

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-06, 19:16   Temat: Zmiana w piersi
Powodzenia.... :)
Głowa do góry.....musi być dobrze!
  Temat: Zmiana w piersi
kasienka276

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-06, 11:27   Temat: Zmiana w piersi
gregori07083 napisał/a:
czym może być spowodowany ból piersi w której jest zmiana? szczególnie kiedy leże na lewym boku....ból aż promieniuje do barku przez co drętwieje mi lewa ręka...



Witaj....czytam...czytam ...i widzę że nie tylko ja mam taki problem
Pozdrawiam cieplutko

[ Dodano: 2013-08-06, 11:32 ]
gregori07083 napisał/a:
nie oczekuję diagnozy. Są tu osoby z podobnymi do mnie przypadkami i wymiana doświadczeń i dolegliwości czasem pomaga choćby w opanowaniu stresu i wsparciu....


Święta racja...w tak dobrym gronie łatwiej człowiek radzi sobie z rozpoznaniem i walką zwrogiem... :-D
  Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
kasienka276

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-06, 07:14   Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
Bardzo dziękuje za konsultacje mojego przypadku z onkologiem
Postaram się zrobić usg - piersi i węzła prywatnie aby wynik mieć na czwartek do ginekologa
Zastanawia mnie tylko czemu w kwietniu na usg w przychodni nic mi nie wyszło :?ale?:

Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz wielkie dzięki za płomyk optymizmu :)

[ Dodano: 2013-08-06, 11:51 ]
Właśnie odebrałam wynik badania cytologicznego - rozmaz
MIKRO- ścięty płyn białkowy bez elementów komórkowych

To chyba dobry wynik?

Wynik z cytologii ginekologicznej - zaginięcie...wielkie poszukiwania... odnalazł się na UROLOGII (ja byłam leczona na NEUROLOGII)....wątpliwość pani w sekretarki czy napewno jest mój? (Śmiechu warte!!!!!!)
Wynik A1B1 Obraz cytologiczny w granicach normy.
Po takim wyniku i ja mam podejrzenie że wynik jest nie mój!!!!
Bo jak z nieleczonej 3 może zrobić się 1!!!!!!!! Cuda jakieś czy co?


Ja to mam pecha!!!! :-D

Muszę na biegu zrobić cytologie prywatnie bo normalnie już całkiem osiwieje!

[ Dodano: 2013-08-06, 15:54 ]
Zrobiłam Usg piersi i radiolog nic nie wykrył. Zgodził się że zgrubienie pod palcami jest ale w obrazie go nie ma.Mam też ponaciągane jakieś powrozły czy więzadła ( nie umie tego dobrze nazwać a w opisie nic nie napisał na ten temat) przez to że pierś się bardzo powiększyła- tak mi to wytłumaczył Twierdzi że czasem tak jest że guz jest nie-widoczny w usg.

Teraz to ja całkiem zgłupiałam ....pełny opis jest taki-

Piersi o budowie mieszanej tłuszczowo-włóknisto-gruczołowej. W piersi prawej na granicy kwadratów górnych torbiel o średnicy 4 mm. Podejrzanych zmian ogniskowych, ani poszerzeń przewodów mlekowych nie stwierdza się. Doły pachowe zawierają ultrasonograficznie niepodejrzane węzły chłonne

Teraz to ja już mam mętlik na maksa!!!!!!!
Czy ktoś umie mi to wytłumaczyć??????
  Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
kasienka276

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-05, 16:41   Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
Witajcie
Miałam dziś konsultacje
1- w poradni pulmonologicznej - guzki do obserwacji, ponowne TK za 3 miesiące by sprawdzić w jakim tempie rosną
2- u lekarza rodzinnego - obejrzał wypis i dał skierowanie do poradni neurochirurgicznej w Krakowie, coś mu się nie podoba w MR kręgosłupa szyjnego.
Muszę ustalić termin.... może wreszcie tam się dowiem co mi jest :?ale?:
Ciekawe jak długo będe czekać na wizyte, dziś nie udało mi się tam dodzwonić.

Do poradni onkologicznej termin dopiero na 14.08....
A ból pomimo leków coraz bardziej mi dokucza....
Pomalutku brak mi sił by dalej szukać przyczyny :cry:
  Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
kasienka276

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-04, 11:20   Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
Jeszcze jeden dziwny objaw...od rana mam przypuchniętą szyje z prawej strony ( od ucha do środka mostku) i czuję takie duszenie- ucisk, jestem osłabiona i brak siły w rękach i nogach
Od paru dni ciszej mówie- obserwacja rodziny, i mam chrypke...taką dziwną
  Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
kasienka276

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-04, 11:03   Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
Miałam pobraną zwykłą cytologie ginekologiczną oraz cytologie wycieku z brodawki+ posiew
wszystko jest w wypisie
  Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
kasienka276

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-03, 15:10   Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
Czyli to pierś jest pierwotną przyczyną mojego stanu? Obyś miała racje bo żeby walczyć z tym wrogiem muszę go najpierw poznać.. DZIĘKUJE

[ Dodano: 2013-08-04, 10:45 ]
Po bezsennej nocy (z powodu bólu) męczy mnie jeszcze pytanie - Czy wynik cytologii 3(zero objawów) z marca może mieć z tym wszystkim coś ?
Mój ginekolog chyba troszke mnie zbył twierdząc że- zrobimy kontrole za pół roku to się wyjaśni czy to nie wina przyjmowanego Bromergonu....tylko że teraz tak wracając myślami do tego doszłam do wniosku że Bromergon on mi dopiero przepisał na wizycie przy pobraniu cytologii...

Ja mam chyba wielkiego pecha do doktorów :-(
Dobrze że w szpitalu zrobili mi cytologie kontrolnie, wynik mam odebrać w środe + cytologie z piersi.
  Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
kasienka276

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-03, 14:31   Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
Tak mogła bym, bo na chwile obecną nikt nie wie co mi jest ..błędne koło
A czy Ty masz może jakieś konkretne podejrzenia co to może być? I w jakim kierunku się leczyć? teraz dostałam skierowanie do pulmonologa i chirurga

[ Dodano: 2013-08-03, 14:41 ]
Moja pani neurolg bardzo się zdiwiła że po takim TK klatki piersiowej wypisali mnie do domu a nie szukali dalej przyczyny bólu. W środe mam odebrać wyniki z cytologii. W tej chwili jestem na plastrach Transtec i Algan oraz IPP osłonowo

[ Dodano: 2013-08-03, 14:43 ]
Bardzo dziękuje za tak szybką odpowiedz i zainteresowanie moim kiepskim przypadkiem
  Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
kasienka276

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-03, 13:55   Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
Chrzanów woj małopolskie
Wszystkie wyniki w miare oki tylko w TK te guzy już naprawdę nie wiem co robić bo ból prawego barku, łopatki ,rękii tyłu głowy jest nadal okropny A na chwilę obecną moje leczenie to środki przeciwbólowe
  Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
kasienka276

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-03, 13:04   Temat: Brak diagnozy by zacząć leczenie
Bardzo proszę o zapoznanie się z moimi wynikami i podpowiedz gdzie jeszcze moge szukać pomocy i do jakiej poradni się udać Dodaje zdjęcia wypisu szpitalnego z neurologii






 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group