1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2019-01-18, 19:28   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Faktycznie TSH jest wysokie, czemu tak ? Moje TSH przy dawce którą biorę ponad pół roku potrafi skakać.
Reszta wyników super. Dlaczego robisz fT3 ? Ja nie robię.
Ogólnie jeszcze chodzisz do lekarza onkologa endokrynologa na kontrolę ?
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-10-16, 21:19   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Bardzo ładny wynik.
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-01-20, 15:26   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Pamiętaj, że my mamy swoje normy TSH. Inne badania wyglądają super. :)
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-07-17, 22:27   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Bardzo się ciesze Twoim wspaniałym wynikiem. Napisze tak jak poprzedniczki. To są najpiękniejsze chwile na które się czeka. Każda wizyta to stres, a później jest wielka radość gdy wyniki nic złego nie pokazują.
Ps. Kiedy masz następna wizytę kontrolną ?
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-07-16, 09:00   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Trzymam kciuki. Życzę jak najlepszych wyników.
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-10-22, 09:34   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Bardzo mi się te wyniki podobają. Nad TSH trzeba trochę popracować, ale to jest wszystko do zrobienia.
Życzę, żeby tak było zawsze.
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-04-28, 12:12   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Ronnie, to się cieszę, że znasz już datę rozpoczęcia dalszego leczenia. Super, że wszystko tak sprawnie idzie.
W związku z tym jodowaniem. Czy będziesz musiał odstawić lek na miesiąc przed rozpoczęciem leczenia, czy będziesz miał zastrzyki z Thyrogenu ?
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-04-07, 15:10   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Ronnie, przykro mi bardzo, że jednak wyszedł rak. Masz taki sam typ raka jak ja miałam. Na szczęście ten rodzaj raka dobrze reaguje na leczenie. Najważniejsze, że nie ma przerzutów, przytarczyce są na miejscu, a Ty nie masz problemu z mówieniem. Gdzie będziesz miał dalsze leczenie ?
Trzymaj się, uwierz w to, że wszystko będzie dobrze.
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-20, 14:10   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
No to super. W domu najlepiej ? Tę chrypkę to masz prawdopodobnie nie od mówienia, a od tego, że lekarz podczas operacji naruszył (dotknął) Ci nerw krtaniowy wsteczny. To minie.
Aha jeszcze jedno. Teraz po operacji nie mów tak dużo. Wiem, że to jest ciężkie do zrobienia, bo ja w tym czasie też dużo mówiłam, a też po pierwszej operacji maiłam chrypkę. Po takim częstym mówieniu mój głos po prostu momentami wysiadał.
To teraz czekamy na wynik hist - patu.
Trzymaj się i odpoczywaj. Pewnie jest to trudne do zrobienia, bo energia Cię rozpiera. :-D
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-19, 09:47   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Super, że się dobrze czujesz, że się wszystko układa. Z tym wapniem to niestety może tak być. Pamiętam, że ja po 2 operacji dostawałam co kilka godzin wapń w kroplówce tak na wszelki wypadek. Nie zdążyłam poczuć żadnych mrowień.

[ Dodano: 2014-03-19, 10:42 ]
Jeszcze dopiszę. Z tymi przytarczycami, skoro lekarz mówi Ci, że nie ruszył ich to się nie martw. Na pewno wszystko wróci do normy. W moim przypadku na szczęście przytarczyce nie zostały usunięte i bardzo ładnie pracują. Ostatnio podczas badań kontrolnych lekarka spytała mnie czy biorę dodatkowo wapń w tabletkach, bo taki super wynik wyszedł, a ja nic nie biorę.
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-17, 16:40   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Super, że już jesteś po operacji. Odpoczywaj.
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-13, 21:08   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Trzymam kciuki. 17 jest moją szczęśliwą liczbą. W ten dzień na pewno wszystko będzie dobrze.
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-03, 20:34   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Już w następny piątek masz operację ? Szok :shock:
Trzymam kciuki, żeby operacja i czas po nim były bez żadnych powikłań.
  Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 103
Wyświetleń: 54007

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-02, 12:27   Temat: Rak brodawkowaty pęcherzykowy tarczycy
Cześć ronnie, ja miałam podejrzenie raka brodawkowatego w prawym płacie tarczycy. Po wycięciu płata w wyniku hist- pat wyszedł już rak. Jak chcesz to poczytaj sobie mój temat http://www.forum-onkologi...7259.htm#169458
Pozdrawiam i życzę zdrowia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group