1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-20, 23:01   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Możesz zadzwonić do rejestracji głównej i spytać czy musisz się do nich zgłosić. Ciekawe co oni na to.
Ja bym jednak poszła do tej głównej rejestracji. Wtedy mam pewność, że wszystko jest w porządku.

[ Dodano: 2014-06-20, 23:10 ]
Aniu, tak w ogóle proponuje przejście z tymi wpisami do Twojego wątku. Nie będziemy pisać w temacie fraszkixxx. Chętnie będę odpowiadać na Twoje pytania, ale nie tutaj.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-20, 18:47   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
anka244 napisał/a:
Nie wiem jak to jest w końcu bo na ulotce która dała mi endo z CO podczas zapisu napisane jest że najpierw rejestracja w głównej, potem w zakładzie medycyny nuklearnej...

U mnie było tak, jak szłam na jod diagnostyczny na kontrolce miałam napisane, że mam się zgłosić do dwóch rejestracji, najpierw głównej, później przy Zakładzie Medycyny Nuklearnej.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-19, 23:17   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Aniu, już nie musisz dzwonić do rejestracji. Na jod diagnostyczny zostałaś już zapisana przez lekarza podczas ostatniej wizyty. W pierwszym dniu musisz się zgłosić do dwóch rejestracji ( pierwsza główna, druga mała koło Zakładu Medycyny Nuklearnej). Sama wiesz, że w kolejce do rejestracji głównej można długo czekać, choć nie zawsze. Natomiast rejestracja przy Zakładzie Medycyny Nuklearnej czynna jest dopiero od godz. 8:30 -9. Nie pamiętam dokładnie.
Jeszcze możesz przeczytać mój wcześniejszy wpis. (post 66)
http://www.forum-onkologi...7,60.htm#221482

[ Dodano: 2014-06-19, 23:21 ]
Kasia odpisałam Ani, bo mam większe doświadczenie.

[ Dodano: 2014-06-20, 13:23 ]
Pomyliłam imiona, przecież ELAB65, to Ela, a nie Ania. Przepraszam.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-17, 18:49   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Kasiu, co u Ciebie słychać ? Jak się czujesz podczas normowania hormonu ?
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-02, 09:49   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Odpowiem za Kasie. Myślę, że się ie obrazi. Kasia właśnie odbywa kwarantanne po leczeniu jodem radioaktywnym. Nie odzywa się, bo tam gdzie przebywa nie ma dostępu do internetu.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-02-28, 11:59   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Sama widzisz takie omijanie jodu diagnostycznego do standardów nie należy. Według mnie i nie tylko, każdy pacjent który ma być poddany leczeniu 131I wcześniej ma jod diagnostyczny. Jedynie spotkałam się z tym, że pacjent który miał / ma raka w stadium pT1a, który przeszedł już leczenie operacyjne był poddany badaniom po podaniu małego jodu, żeby zobaczyć czy potrzebuje leczenia dużym jodem. Nigdy na odwrót. Widać u Ciebie jest odwrotnie. Wybiegasz poza standard.

[ Dodano: 2014-02-28, 12:27 ]
Chociaż leczenie jodem w szpitalu na Szaserów inaczej wygląda. Tak miała bodajże forumowiczka justyna_kier. Widzę, że Justyny na forum dawno nie było, mogłabyś z nią popisać. Ale możesz poczytać jej wpisy.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-02-26, 16:16   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Jak tam wizyta ?
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-12-11, 18:49   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Obydwa jody diagnostyczny jak i leczniczy są radioaktywne.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-11-08, 15:59   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Moim zdaniem masz już wycięte wszystko, więcej nie trzeba. Może będziesz teraz potrzebować leczenia jodem. Więcej niech się wypowiedzą mądre głowy.
Ps. Wizytę w CO masz nadal 5 grudnia ?
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-11-08, 15:43   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Kasiu, ten wynik drugiego badania jest już z Centrum Onkologii ?
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-10-26, 18:00   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Kasiu, na dzień dzisiejszy nic więcej nie można powiedzieć. Pisałaś mi na PW , że byłaś u endokrynologa w CO i dałaś szkiełka do ponownego przebadania. Trzeba czekać.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 33433

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-10-04, 19:59   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Cześć Kasiu. Na początku muszę Cię skarcić. Nie możesz pisać w wątku jagusi. Musisz utworzyć swój odrębny temat / wątek. Piszesz, że w biopsji wyszedł nowotwór pęcherzykowy. Odpowiem Ci tak. W wyniku biopsji mogą wyjść wszystkie nowotwory tarczycy z wyjątkiem nowotworu pęcherzykowego. Nowotwór pęcherzykowy nie może być przedoperacyjnie zdiagnozowany jako łagodny lub złośliwy, ponieważ za pomocą biopsji nie sposób stwierdzić naciekania naczyń i torebki guza, które stanowi kryterium złośliwości nowotworu pęcherzykowego. W Twoim przypadku w wyniku biopsji może być napisane, że masz podejrzenie nowotworu pęcherzykowego.
Cieszę się, że operacje masz już w najbliższy poniedziałek. Trzymam kciuki o pomyślny przebieg operacji i bardzo dobre wyniki hist - patu.
Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-10-07, 11:19 ]
Posty wydzielone do odrębnego wątku.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group