1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kazik124x - komentarze
kalineczka1980

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8650

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-07, 07:59   Temat: Kazik124x - komentarze
Piękne jest to że przypadkiem ludzi odkrywają swoje wspólne pasje :)
pozdrawiam wszystkich łazików górskich :)
  Temat: Kazik124x - komentarze
kalineczka1980

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8650

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-06, 22:40   Temat: Kazik124x - komentarze
Kazik - jest taki jeden przepiękny, wysokogórski ale za to łatwy szlak w sam raz dla Was. Ze schorniska nad Morskim Okiem - chyba niebieski - na Szpiglasowy Wierch. Praktycznie jest to ułożona z kamieni ścieżka wijąca się, dość długa, ale żadnych stromych czy niebezpiecznych podejść. A na przełęczy cudny widok - z jednej strony Morskie Oko i Czarny Staw, a z drugiej Dolina 5 Stawów.
Małgosia - ja też nie mam takie super kondycji - ja chodzę bardzo wolno, takie mam tempo, a na początek może Tatry Zachodnie? :)

Jejku jak fajnie by się było umówić. Ale my w góry to dopiero wrzesień, no może czerwiec.

[ Dodano: 2012-01-06, 22:43 ]
Kazik to jak masz tylko 180km to ci zazdroszczę,
a w Bieszczady też bym pojechała....tylko ja się boję dzikich zwierząt troszkę :shock:
a tam chyba dużo wilków jest :lol:

bo w tatrach też są, ale jakoiś miałam szczęście ich nie spotkać...
  Temat: Kazik124x - komentarze
kalineczka1980

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8650

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-05, 13:54   Temat: Kazik124x - komentarze
To być może stanie sie tak że się kiedyś na szlaku spotkamy. Wszyscy. :)
pozdrawiam również
  Temat: Kazik124x - komentarze
kalineczka1980

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8650

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-05, 08:34   Temat: Kazik124x - komentarze
hej,
widzę że miłośnicy gór tutaj są :)
ja też amator górskich wypraw.
Góry są piękne, kojąco na mnie wpływają. Taka wolność w nich jest i spokój.
Kazik - ja też we wrześniu byłam w Tatrach z mężem. On to już wogóle wariat pod tym względem. I musze Wam coś powiedzieć w związku z tym: w 2010r. robilismy podejście na Rysy od strony polskiej - brakło mi ok.400m bo przestraszyłam się oblodzenia na szlaku i platów śniegu jaki tam zalegał. Ale myślę sobie: kurcze człowiek musi wiedzieć kiedy zawrócić w porę. A teraz jak byliśmy we wrześniu podchodziliśmy od strony słowackiej: tam jest o wiele łatwiejsze podejście, i myślę sobie: no nie ma bata żebym nie weszła. I się policytowałam, pomyślałam sobie - dzisiaj wiem że źle - że jak wejdę na szczyt to mama wyzdrowieje - i nie weszłam. Doszliśmy do schorniska pod Wagą, mgła, nic nie widać, i końcówka szlaku do szczytu leży śnieg - lekki, ale troszkę ślisko. I powiem Wam że nigdy więcej nie będę się licytować ze zdrowiem, może to głupie jest - ale czuję że się na sobie zawiodłam.

Kazik - moze się spotkamy w przyszłym wrześniu na szlaku? :) pod koniec lata w górach jest przepięknie, a słyszałam że w październiku jeszcze piękniej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group