1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: PET - pozytonowa tomografia emisyjna
jusia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 62533

PostDział: BADANIA pacjenta onkologicznego   Wysłany: 2009-11-05, 18:24   Temat: PET - pozytonowa tomografia emisyjna
Awilem :-D .
A wracając do tematu,to jeśli o mnie chodzi,to ja zamiast wydawać co roku,czy co dwa lata ponad5000zł na pet,wolałabym spożytkować taką sumę na milsze rzeczy ;) .
Ale każdy jest inny i to jest super!
  Temat: PET - pozytonowa tomografia emisyjna
jusia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 62533

PostDział: BADANIA pacjenta onkologicznego   Wysłany: 2009-10-31, 12:40   Temat: PET - pozytonowa tomografia emisyjna
Sapereaude,oberwie Ci się ode mnie ;) .
Wiesz dobrze,że nie uważam Cię za oszołoma :lol: ,ale jak już sobie pisaliśmy,uważam że to nie jest dobre.
Nie wszystkie choroby PET odkrywa,co ma być to będzie,choć trudno się z tym pogodzić.
Nie można pozwolić żeby lęk przed ciężką chorobą,pozbawiał nas radości życia.
Być może Ty tak reagujesz po śmierci Twojej mamci i innych Ci bliskich osób.
Tyle tylko,że wtedy każdy z nas tu na forum powinien już zamawiać sobie badanko.
Więc krótko mówiąc zrobisz i tak co zechcesz,masz prawo do własnego zdania,to Twoje życie i kieruj nim jak najlepiej potrafisz.Nikt tu nie ma zamiaru nakłaniać Cię do podjęcia innej decyzji.
Ja tylko także wyrażam swoją opinię i w takim wypadku Ty masz prawo nie zgadzać się ze mną ,dlatego że Twoim zdaniem nie chcę takiej szerokiej profilaktyki dla mojego dobra...
A powiedź mi,jeśli PET nic nie ujawni,to będziesz już 100%spokojny,że jesteś zdrowy?
Czy też zaczniesz na inne badania mniej lub bardziej inwazyjne biegać,bo może coś tam w Tobie siedzi?
A takich badań jest jeszcze sporo,co mogą pomóc w szybszym diagnozowaniu..
  Temat: PET - pozytonowa tomografia emisyjna
jusia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 62533

PostDział: BADANIA pacjenta onkologicznego   Wysłany: 2009-10-30, 14:08   Temat: PET - pozytonowa tomografia emisyjna
Sapereaude,miło,że jednak znowu pojawiasz się na forum.
Więc jednak jest tak jak sądziłam,badanie kontrolne,profilaktyczne PET też nie jest bez znaczenia dla organizmu.
Z tego co się orientuję,badanie można przeprowadzić prywatnie,ale i tak potrzebne jest skierowanie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group