1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: misiak - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-03-26, 10:53   Temat: misiak - komentarze
współczuję
  Temat: misiak - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-03-17, 23:16   Temat: misiak - komentarze
w tej chwili najważniejsze, żeby was miała koło siebie .Wiem ,że ci ciężko. Nie myśl o przyszłości. Ważne jest teraz. Pomyślałaś o wizycie księdza- o ile mama jest wierząca. I nie postaraj się zadbać też o siebie. Połóż się spać, ciężkie chwile przed tobą. Ściskam.

[ Dodano: 2015-03-17, 23:17 ]
miało być- I postaraj się.
  Temat: misiak - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-03-17, 22:46   Temat: misiak - komentarze
bardzo mi przykro. Pisz , jeśli to przynosi ci ulgę
  Temat: misiak - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-21, 18:32   Temat: misiak - komentarze
kiedyś lekarka powiedziała mi , ze kaszel po chorobie może utrzymywać się do 4 tygodni. Ze to nie choroba i raczej nie brać kolejnych leków. że tak reakcja pochorobowa . Pij siemię lniane, dużo herbatek , bo trzeba nawilżać drogi oddechowe . ACC może ci szkodzić, nie zażywaj bez zaleceń lekarza. Powoduje odruch wykrztuśny i obciąża drogi oddechowe, które i tak masz po przejściach. Potrzebujesz raczej coś wyciszającego kaszel, a nie go prowokującego. Mam nadzieję, ze to faktycznie to.

[ Dodano: 2015-02-21, 18:34 ]
aaa, mnie na taki męczący kaszel dobrze robi zwykła herbata w sokiem malinowym
  Temat: misiak - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-10-01, 19:54   Temat: misiak - komentarze
Przykro mi , ze dźwigasz sama ten ciężar i tym większy szacunek. Faktycznie lepiej zamilknąć w takiej sytuacji. Pytanie jeszcze tylko , jak na o zapatruje się mąż( chodzi mi, czy chociaż on cię docenia)
  Temat: misiak - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-10-01, 18:04   Temat: misiak - komentarze
Napisałaś:
Tak naprawdę oni nie wiedzą o co chodzi w tej chorobie"

- to daj rodzinie tego doświadczyć. Zapowiedz, ze wyjeżdżacie z rodziną i opiekę nad mamą zostawiacie im. Pojedźcie sobie gdzieś, pobędziecie razem, rodzinnie, potrzebujecie przecież tego. A pozostałe dzieci- będą musieli się zorganizować i kto wie, może będą ci wdzięczni. Co innego słyszeć, co innego samemu przeżyć. I to wcale nie musi być dla was wszystkich przykre. Będziesz wtedy miała do czego się odwołać. Gdy sami doświadczą opiekowania się chorą mamą, może prędzej sami zaoferują pomoc?
  Temat: misiak - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-09-08, 14:15   Temat: misiak - komentarze
ja mojemu mężowi, gdy " migał się " od pomocy albo mówił ,ze się boi waliłam prawdę - " to jest twoja matka. Ona nie mnie potrzebuje , ale ciebie" Skutkowało. Huknij na szwagrostwo. . Goń do roboty. Jak przychodzą , to zlecaj pracę, obowiązki i wychodź. W końcu to nie tylko twój obowiązek. Każ odwiedzać matkę, bądź upierdliwa. Wykorzystują cię trochę, wiesz?
  Temat: misiak - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-30, 08:16   Temat: misiak - komentarze
tobie też dużo siły trzeba życzyć, bo to nie łatwe , gdy chory cierpi. A mama na pewno się boi . Ty na pewno też, ale cóż nie masz wyboru. Ściskam serdecznie, a ty pisz. tu wspiera cię wiele osób.
  Temat: misiak - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-22, 22:30   Temat: misiak - komentarze
ja bym dając wypis powiedziała delikatnie, ze badania wykazały przerzuty, ale już rozmawiałaś z lekarzem i usłyszałaś, ze to nie przesądza przyszłości, ze macie przygotować się na lata życia, nie na miesiące. mojej teściowej takie słowa dały mnóstwo nadziei i wolę walki. nawet gdy było już bardzo źle powtarzała o tych latach życia, które jeszcze przed nią.
  Temat: misiak - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-22, 16:53   Temat: misiak - komentarze
dajcie jej ten wypis! Przecież to trochę wstyd tak ubezwłasnowolniać dorosłą osobę. Lepiej , żeby miała czas oswoić się z tymi wiadomościami, niż dowiedzieć się np. od lekarza. Dopiero wtedy może mieć do was żal. A córki- trudno, niech się gniewają, mają pretensje itp. teściowa jest teraz najważniejsza.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group