1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ostatnie chwile??
jolandar35

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 39466

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-01-06, 05:52   Temat: Ostatnie chwile??
Droga Nikko ,wspieram Cie mocno w tych chwilach ,bo przezylam podobna sytuacje.Mojej Mamusi juz nie ma ,lecz ja z czystym sumieniem moge sobie spojrzec w twarz .Nie zostawilam Jej w potrzebie ,bylam do konca ,tak jak Ona byla przy mnie gdy bylam mala ,to ona zaprowadzila mnie po raz pierwszy do szkoly ...,pozniej nasze drogi rozeszly sie ...lecz gdy uslyszalam ,ze jest chora zostawilam wszystko aby byc zNia .Byly to tylko dwa niecale miesiace ,lecz wytwalam :mowilam ,ze kocham ,trymalam za reke ,plakalam ,gdy tego nie widziala...powiedziala ,ze przeprasza ,lecz wcale tego nie musiala robic .Bylam tam ,gdzie powinnam byla byc .Balam sie tak jak I Ty ,lecz to jest normalne w takich sytuacjach ,ten starch bedzie Ci towarzyszyl ,lecz tylko Ty mozesz stawic mu czola... wytrzymaj ,badz z Mama ,ona naprawde Cie teraz potrzebuje chociaz moze Ci tego nie powie ,lecz Ty bedziesz mogla pozniej ,gdy wszystko juz dobiegnie konca ,spokojnie spac z poczuciem dobrze spelnionego obowiazku... Trzymaj sie ,bo przed Toba trudne chwile,lecz pozostalo ich juz tak malo.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group