1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co robimy jak nie śpimy ?
jogi45

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7192

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-02, 23:54   Temat: Co robimy jak nie śpimy ?
Andrzeju jeszcze nie mam sie po czym regenerować. radioterapia jeszcze sie nie zaczęła. Czekam. Nie spię bo mi sie myśli kłebią. dlaczego nie określają ogniska pierwotnego. Mój rak jest płaskonabłonkowy ale gdzie się "urodził" tego jeszcze nikt nie powiedział.
Tymczsem żyję jakby nigdy nic. Nadrabiam przyszłość bo w czasie 7 tygodni radio pewnie ze 4 tygodnie będę słaba. Ale to nie ten wątek.
Ty już jesteś po najgorszym (mam nadzieję) i też spac nie możesz? Jeśli tak to co wtedy robisz ?
  Temat: Co robimy jak nie śpimy ?
jogi45

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7192

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-01, 12:02   Temat: Co robimy jak nie śpimy ?
No prosze do ilu to klubów można należeć. Za parę tygoni, w czasie radio zmienie na krótko klub na "sennych".
Dss dzieki za pomoc w wyborze kuwety. Sciereczki kategorycznie odpadają. Moje koty nie są takie wielkie jak ten bialasek na zdjeciu ale kuweta jest super duża i chyba sie zdecyduje ją kupić. Zaczekam z decyzją do nocy bo teraz zięc szykuje mi śniadanie i muszę przypilnować bo to jednak tylko ziec a ja nie chcę być tą teściową z dowcipów co "sprząta czy odlatuje" Na wątku humor bedziestosowny wpis a' propos stosunków zięć- teściowa.
  Temat: Co robimy jak nie śpimy ?
jogi45

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7192

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-01, 04:02   Temat: Co robimy jak nie śpimy ?
Ostatnio dokucza mi bezsenność. Własciwie nie dokucza bo robię wtedy to czego w ciagu dnia nie mogę. A może czekam na te bezsenne noce by móc w spokoju i ciszy polatać po internecie. Bardzo sie staram nie szukać wyłącznie informacjii na temat"mojego raka" ale zwykle tylko na tym się kończy. Oczywiście zaczynam i kończę na forum DSS.
Mam dwa koty i teraz szukam dla nich nowej ogromnej kuwety w korzystnej cenie. Poza tym obmyślam sposób jak zabezpieczyć balkon by koty mi nie uciekły za ptaszkiem bo to czwarte piętro. Szukam zajęć i tematów zastępczych zamiast raka. Ma ktoś pomysł na coś wciągającego?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group