1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Co robimy jak nie śpimy ?
Autor Wiadomość
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #1  Wysłany: 2009-05-01, 03:02  Co robimy jak nie śpimy ?


Ostatnio dokucza mi bezsenność. Własciwie nie dokucza bo robię wtedy to czego w ciagu dnia nie mogę. A może czekam na te bezsenne noce by móc w spokoju i ciszy polatać po internecie. Bardzo sie staram nie szukać wyłącznie informacjii na temat"mojego raka" ale zwykle tylko na tym się kończy. Oczywiście zaczynam i kończę na forum DSS.
Mam dwa koty i teraz szukam dla nich nowej ogromnej kuwety w korzystnej cenie. Poza tym obmyślam sposób jak zabezpieczyć balkon by koty mi nie uciekły za ptaszkiem bo to czwarte piętro. Szukam zajęć i tematów zastępczych zamiast raka. Ma ktoś pomysł na coś wciągającego?
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #2  Wysłany: 2009-05-01, 03:14  kuweta


Tu taka trochę "elitarna" ale ja bym wybrała właśnie ją (płytka + te ściereczki , chyba że koty wolą żwirek) http://www.allegro.pl/ite...alych_psow.html

a tu... http://www.allegro.pl/ite...ow_lopatka.html - zobaczcie jakiego kotka pan trzyma na rączkach :shock:

Jogi , witaj w klubie bezsennych :hehe:
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #3  Wysłany: 2009-05-01, 11:02  


No prosze do ilu to klubów można należeć. Za parę tygoni, w czasie radio zmienie na krótko klub na "sennych".
Dss dzieki za pomoc w wyborze kuwety. Sciereczki kategorycznie odpadają. Moje koty nie są takie wielkie jak ten bialasek na zdjeciu ale kuweta jest super duża i chyba sie zdecyduje ją kupić. Zaczekam z decyzją do nocy bo teraz zięc szykuje mi śniadanie i muszę przypilnować bo to jednak tylko ziec a ja nie chcę być tą teściową z dowcipów co "sprząta czy odlatuje" Na wątku humor bedziestosowny wpis a' propos stosunków zięć- teściowa.
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
berta20 



Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 71
Skąd: śląskie
Pomogła: 10 razy

 #4  Wysłany: 2009-05-02, 08:07  


Jogi dla Twoich kotów kanapa
 
soja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 1263
Pomogła: 194 razy

 #5  Wysłany: 2009-05-02, 11:46  


Kanapa super :mrgreen: Koty byłyby napewno zachwycone. Ja mam 2 psy, które uwielbiają sypiać w łóżku, ale że ostatnio im się trochę utyło to nie potrafią same wskoczyć na wyrko :lol: Im też taka kanapa by się przydała.
 
AndrzejS 


Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 200
Skąd: Bielsko-Biała
Pomógł: 29 razy

 #6  Wysłany: 2009-05-02, 22:00  


Witam
Jogi45 a ty to powinnaś spać i to dużo spać i pamiętać że w czasie snu organizm się regeneruje.
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #7  Wysłany: 2009-05-02, 22:54  


Andrzeju jeszcze nie mam sie po czym regenerować. radioterapia jeszcze sie nie zaczęła. Czekam. Nie spię bo mi sie myśli kłebią. dlaczego nie określają ogniska pierwotnego. Mój rak jest płaskonabłonkowy ale gdzie się "urodził" tego jeszcze nikt nie powiedział.
Tymczsem żyję jakby nigdy nic. Nadrabiam przyszłość bo w czasie 7 tygodni radio pewnie ze 4 tygodnie będę słaba. Ale to nie ten wątek.
Ty już jesteś po najgorszym (mam nadzieję) i też spac nie możesz? Jeśli tak to co wtedy robisz ?
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #8  Wysłany: 2009-05-03, 13:53  


Zapisuje się do klubu.
Niestety mnie pozostaje leżenie i gapienie się w sufit bo nie mam jak kompa włączyć w nocy żeby narzeczonego nie obudzić. Czasem włączam ipoda i muzyki słucham, ale częściej leże, wkurzam się i myślę o głupotach
 
 
AndrzejS 


Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 200
Skąd: Bielsko-Biała
Pomógł: 29 razy

 #9  Wysłany: 2009-05-03, 14:44  


Witam
co robię gdy nie mogę spać? zdarza mi się to bardzo rzadko ale się zdarza.
Jeżeli jest ładna noc to bez względu na godzinę biorę psa i idę pochodzić.Jak już pochodzę
tak około godziny to jak przychodzę to śpię jak niemowle.
A drugi sposób to telewizor.Przy oglądaniu kładę się na prawym boku i podkładam rękę pod głowę.15 góra 20 minut i mogę iść do wyrka. Śpię do rana.
To są takie moje sposoby na bezsenność.
A spaceruję z psem Amstafem, raczej nikt nie chce ryzykować i mogę po nocy chodzić bez obaw.
Pozdrawiam.
 
soja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 1263
Pomogła: 194 razy

 #10  Wysłany: 2009-05-03, 21:45  


Ja mam problem, ale odwrotny. Śpię za dużo. Dużo za dużo :lol: Biorę leki, które powodują senność i tak właściwie mogłabym spac 24h na dobę. Tylko pobudzacze typu kawa i red bulle trzymaja mnie na nogach. Mogę się więc moim spaniem chętnie z kims podzielić :lol: Też lubię samoloty. Nalatałam się dość sporo, bo 5 lat mieszkałam w anglii i często korzystałam z tego środku transportu. Nie ma to jak uczucie kiedy samolot wzbija się w powietrze i człowieka tak fajnie wbija w fotel 8-)
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #11  Wysłany: 2009-05-15, 22:08  


jogi45 napisał/a:
. Nie spię bo mi sie myśli kłebią


Oj mam ich sporo... zaraz sprzet trzeba będzie wyłączyć- położę sie koło synka i pewnie zacznę myśleć... co czuje mama teraz wiedząc jak jest ...Mimo że nie chce sobie wyobrażać tych uczuć :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group