1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: zawodzę wszystkich
jogi45

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8398

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-08-03, 09:53   Temat: zawodzę wszystkich
Nie powinnas mysleć że kogoś zawodzisz. Chyba mąz rozumie że w tej chwili ważniejsza jest dla ciebie mama niż przeprowadzka. Mama nie może czekac a z przeprowadzką mężczyzna sobie poradzi. brata pewnie można zmusić do pomocy a dzieciom może pomoże dobra koleżanka. Zwolnij trochę, może znajdziesz chwilę w ciągu dnia na odprężenie dla siebie. czasem pomaga po prostu zrobienie planu dnia dla wszystkich i konsekwentne przestrzeganie go przez wszystkich. Przez jakiś czas miałam chorego na raka teścia w domu, teściową inwalidkę, dwoje małych dzieci i mieszkałam daleko od przyjaciół. moje zycie nie wyglądało wtedy normalnie a czas liczył sie od morfiny do morfiny. Nawet dzieci były cichutkie bo dziadziuś był chory. Rozumiem cię choć moja sytuacja była z pewnością łatwiejsza.
Będzie wam wszystkim lżej jak mama dostanie odpowiednie środki przeciwbólowe i skutki nieporządane leczenia zaczną ustepować.
Pamietaj - co cię nie zabije to cię wzmocni. Dasz radę !!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group