1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 26
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-13, 16:25   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Dziękuję wszystkim za pamięć,muszę się teraz uczyć żyć od nowa, pozdrawiam . Asia.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-09, 13:03   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Dzisiaj nad ranem zmarł mój Tatuś.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-03, 15:19   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Witam wszystkich ciepło, mój tata leży cały czas w szpitalu, czasem nas poznaje czasem nie, był już taki dzień, że tata majaczył i lekarz pozwolił być całą noc u taty, dziś lekarz powiedział, że tata nie ma woli życia, nie mogę zrozumieć tego, bo wiem, że jak każdy człowiek tata boi się śmierci i bardzo chce żyć, waży już 60 kg a ważył 100 jak zaczął chorować, po sterydach ma spuchnięte ręce a klatkę piersiową ma jak Pudzian, nóżki i rączki to już sama skóra i kości,cały czas pod kroplówkami i środki przeciwbólowe, miał morfinę ale odstawiono, bo jego organizm nie toleruje morfiny.Zapadł po niej w długą śpiączkę i lekarze mieli problemy z wybudzeniem, ale udało się. Teraz bierze tramal, zaraz do niego jadę czekam tylko na męża jak wróci z pracy, pozdrawiam wszystkich, Asia.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-02, 15:52   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Znowu wpadłam na chwilę, tato leży , jęczy z bólu, podają mu środki przeciwbólowe, śpi, raz nas poznaje raz nie, teraz zaczął się horror i patrzenie na mękę.Podają tacie sterydy , jest nieludzko spuchnięty, ze 100 kilogramowego chłopa jest 60. Pozdrawiam wszystkich. Asia.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-26, 16:14   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Witajcie, przyjechałam znowu na chwilę i jutro znowu wyjeżdzam, mojemu mężowi skończył sie urlop i będzie dziennie po pracy przyjeżdżał do mnie. Tata tydzień temu dostał pierwszą chemię i od tego czasu jest bardzo żle, musimy go karmić wszystkie wyniki krwi są poniżej normy, jest bardzo słaby, picie podajemy w kubku przez słomkę, poznaje nas jak wchodzimy tylko nie ma sił mówić.Na następną chemię lekarze nie zgadzają się, nie wiedzą czemu po pierwszym dniu organizm tak żle zareagował, będę u mamy do końca wakacji, odezwę się jak wrócę , pozdrawiam wszystkich, Asia.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-12, 18:46   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Witajcie kochani, przyjechałam na chwilę do domu po parę rzeczy, tata leży pod tlenem, jesteśmy zawsze przy nim, zmieniamy się co trochę żeby w ciągu dnia nie był sam, jadę zaraz do mamy, odezwę się za tydzień, pozdrawiam Asia.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-07, 13:42   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Właśnie uzgodniliśmy z mężem, że zawozi mnie dzisiaj do mamy, a mój mąż i syn od przyszłego poniedziałku biorą urlopy i do nas dołączą, będę u mamy 3 tygodnie nie będę mieć dojścia do komputera, jak wrócę to napiszę co u mnie trzymajcie wszyscy kciuki za mojego najukochańszego tatę,Pozdrawiam wszystkich i dziękuję. Asia.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-07, 11:10   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy, dzisiaj jestem wrakiem człowieka, który nie ma już złudzeń, błagałam Boga o cud uzdrowienia, ale widocznie jestem głupkiem, którego nie warto słuchać, moi rodzice 2 lata temu kupili dom, było to marzenie mojego taty, jestem jedynym dzieckiem rodziców, przysięgłam tacie, że nigdy tego domu nie sprzedam i sprowadzę się z moim mężem i córką, a synowi zostawię mieszkanie, syn ma 24 lata i chciałby mieszkać sam.Wybaczcie ten bełkot, brzmi to trochę jak jakaś litania do Jezusowego serca, ale nie wiem już co robię ani co mówię, pozdrawiam wszystkich , Asia.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-05, 18:15   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Witam wszystkich ciepło! Wróciłam od taty, jest umyty, pielęgniarz w piątek zrobił lewatywę, pomoglo po 1 godzinie, tata poczuł ulgę. W sobotę powiedział, że czuje się lepiej, dzisiaj znowu gorzej, doszły bóle brzucha, brak gazów i wzdęcia, dostał No-spę, kroplówkę na krzepliwość krwi bo bardzo pluje krwią, jutro będzie USG jamy brzusznej i konsultacja z onkologami czy można podać chemię, czekam do jutra. Pozdrawiam wszystkich. Asia.

[ Dodano: 2009-07-06, 11:49 ]
Jestem po rozmowie z lekarzem, chemi nie będzie bo organizm za słaby, rak przeżarł naczynia krwionośne wokół serca w każdej chwili może nastąpić krwotok, mamy czekać, przez grzeczność chyba nie dopowiedział na co. Asia. :fucc:
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-03, 09:52   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Dopisuję pierwsze zdania Badanie PET-TK wykonano około 60 min. po dożylnym podaniu 9,7 mCi 18F-Fluorodeoxyglukozy (FDG) przy użyciu tomografu hybrydowego, u pacjenta z glikemią 109mg/dl.
Badaniem objęte zostały segmenty ciała od podstawy czaszki do proksymalnych części ud.
Wykonano rekonstrukcję w trzech płaszczyznach podstawowych po korekcji atenuacji opartej na badaniu TK.
Badanie TK wykonano aparatem wielorzędowym z kolimacją 1,5 bez podania kontrastu iv.
Reszta na wyniku to dane osobowe i wiek.Teraz jadę do taty zrobić mu lewatywę, będę do niego przyjeżdżać cały weekend, muszę go też dziś umyć, bo mówi, że się żle czuje brudny. Pozdrawiam wszystkich, odezwę się w niedzielę wieczorem, dla nas ten weekend jest bardzo ważny , bo zadecyduje o wszystkim. Trzymajcie się. Asia.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-02, 15:53   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Bardzo proszę niech się ktoś odezwie kto rozumie wynik Pet, ja jak pies waruję przy kompie. Asia.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-01, 13:23   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Wczoraj z domu moich rodziców zabrałam do siebie wyniki pet:
wnęki płuca prawego dochodzący do przestrzeni przytchawicznej potej stronie przekrój 215-237 SUV max do 7,6
okolicy lewej opłucnej na poziomie IV segmentu przekrój 204-206 SUV max.2,1
tylnego łukuVIII żebra po stronie prawej przekrój 86 SUV. max. 6,4
VIII żebra po stronie lewej w lini pachowej środkowej przekrój 173 SUV max. 3,2
IX żebra po stronie lewej w rzucie przedniego łuku przekrój 165 SUV max. 6,9
kręgu TH12 po stronie prawej przekrój 153 SUV max. 3,8
trzonu L3 przekrój 118 SUV max. 6
obu stawach krzyżowo-biodrowych SUV max.w lewo 4,6, SUV max. w prawo 6,5
talerza biodrowego prawego przekrój 96 SUV max. 6,1.
Poza tym stwierdza się fizjologiczną dystrybucje radioznacznika we wszystkich segmentach ciała objętych badaniem. Obraz odpowiada lokalizacji choroby nowotworowej płuca prawego z przerzutami do kości. Tyle wynik, może ktoś to zrozumiał i wyjaśni mi , bo ja zrozumiałam tylko jedno przerzut. Asia.

[ Dodano: 2009-07-02, 13:21 ]
Właśnie wróciłam od taty, rozmawiałam z ordynatorem, powiedział, że najbliższe godziny zadecydują co dalej , mamy być przygotowani na najgorsze, od dziś nie wożą taty na naswietlania bo jest na to za słaby. Asia.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-30, 08:38   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Mój Boże, wielkie DZIĘKUJĘ za te słowa, są dla mnie one niczym balsam dla duszy, znowu żyję nadzieją , że nie jest jeszcze tak żle, a mój tata psychicznie poczuł się lepiej, jak mu powiedziałam, że musi być krwioplucie, aby raka wydalić z organizmu, tata na obrzęki bierze 2 razy dziennie dożylne zastrzyki(nie wiem jakie), a sterydy przyjmuje doustnie. Pozdrawiam DSS znowu świat jest kolorowy. Asia.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-29, 18:27   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Tata wrócił z Gliwic, miał dzisiaj 5 dzień radio i konsultacje, lekarz powiedział , że jeszcze tylko 5 lamp, a tata wyszeptał mi , że przegrał.
  Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
joanna39@op.pl

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 24931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-28, 18:40   Temat: Niedrobnokomórkowy rak płuca prawego,obojętność lekarzy
Oczywiście jest gorzej, tata od rana bardzo pluje krwią, męczy się przy tym nieludzko, jutro ma piąty dzień naświetleń i konsultację co dalej. Ta opuchlizna z buzi schodzi bardzo wolno, dalej w środku się tata dusi, 2 tygodnie temu stwierdzono ZZGG , a ja znowu nie widzę poprawy, kiedy to zacznie schodzić, znowu jestem w dole. Pozdrawiam Wszystkich, póki mam siły. Asia.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group