1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 228
Wyświetleń: 137362

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-08-12, 08:42   Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
Nie wiem co to jest ale w cuda nie wierzę.Jeśli coś jest zbyt dobre żeby było prawdziwe to jest podejrzane.Cudów niestety nie ma jest to tylko moje zdanie nie poparte żadnymi dowodami.Chyba że mnie uznać za dowód-żart oczywiście.
  Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 228
Wyświetleń: 137362

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-08-08, 10:41   Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
Dokładnie robię niby za bohatera.A przeprowadzili za rączkę.Tak było :-D :lol:
  Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 228
Wyświetleń: 137362

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-06-03, 12:13   Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
Nie straszę to nic strasznego ale nie wolno lekceważyć i tyle.Nie wolno po prostu czekać na bóle kostne,wtedy jest już jakby trochę za póżno.To naprawdę nic grożnego.
  Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 228
Wyświetleń: 137362

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-06-03, 05:11   Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
Nie myślałem o jedzeniu ich na zapas-jednak ich zanik skończy się tak że połamiesz żebra kręgosłup i szyjkę kości biodrowej przekręcając się z boku na bok przez sen w łóżku.Jeśli ich poziom jest dostateczny nikt Ci ich nie zaproponuje.To tak jak insulina przy cukrzycy-odmówisz zażywania?Nie mam powodu się gniewać i uważam że każdy ma prawo podejmować swoje decyzje,tu jednak ma 21 letnie doświadczenie i mogę opowiedzieć kilka ciekawych rzeczy.Ostatni raz byłem u lekarza w 81 roku nie jestem ich fanem.
  Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 228
Wyświetleń: 137362

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-06-02, 22:24   Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
Zoi idż do endokrynologa-przedwczesna menopauza może być bardzo niebezpieczna.Moja mama to przerobiła.Zrobisz badania poziomu hormonów i będziesz wiedziała na czym stoisz.Nie bój się HTZ-nie tyje się od hormonów-mogę zamieścić foto mamy 15 lat końskićh dawek 61 lat a na zdjęciu dają 45.Jest haczyk ta kuracja wzmaga apetyt-jeśli będziesz się odżywiała tak jak zawsze nic Ci nie grozi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group