1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co dalej...rak trzustki z przerzutami do wątroby i węzłów
ika0011

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 31258

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-06-22, 14:06   Temat: Co dalej...rak trzustki z przerzutami do wątroby i węzłów
Witaj Petko.
Ja wiem co to znaczy.Taty z nami nie ma 4 m-ce.Też było takie rozpoznanie.Tylko, że mój Tatuś męczył się 11 m-cy.To bylo straszne.Tak z dnia na dzień patrzeć jak powolutku odchodzi.Chemii nie miał , bo organizm był za słaby po protezowaniu.
Nie napiszę trzymaj się, bo na to nie ma pociechy.Ja też żyję z dnia na dzień.Muszę, bo mam dla kogo.Jutro jest Dzień Ojca.Cóż mogę Mu teraz podarować prócz modlitwy i zapalenia znicza?
Ściskam Cię mocno.
  Temat: Badania genetyczne
ika0011

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3820

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-06-13, 18:57   Temat: Badania genetyczne
Asiu19 są robione badania.ponoć ten stwór na trzustce jest dziedziczony.Zapytałam dlatego,gdyż usg j.brzusznej nie jest miarodajnym badaniem i nic w sumie z niego się nie skorzysta.Tata miał robione usg tydzień przed diagnozą potwierdzoną jednak przez TK..Z usg nic nie wynikało do momentu wystąpienia żółtaczki.Stąd też moje pytanie.Moja trzustka nie funkcjonuje tak jak trzeba.Mam hipoglikemię reaktywną czyli poposiłkową.
  Temat: Badania genetyczne
ika0011

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3820

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-06-13, 16:25   Temat: Badania genetyczne
Witam.
Jestem tu nowa.Cóż jak każdego z Was i mnie zmusiła sytuacja, żeby do Was zajrzeć.Chodzi mi o badania genet.w kierunku raka trzustki.Mój Tati miał i jego matka też, czyli moja babka.Czy ja też mogę być obciążona? Dzwoniłam do ośrodak badań genet. i powiedziano mi , że robią takie badania tylko u osób, u których wykryto tego gada przed 60-tym rokiem życia.Tata miał 67 lat w momencie wykrycia a jego matka 73.powiedziano mi, że to zbieg okoliczności.Co o tym sądzić?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group