1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bonaj - komentarze
gosiat

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 24064

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-14, 06:56   Temat: Bonaj - komentarze
Ja powiem ze swojej strony,że szpital nie jest miejscem dla takich osób ... Czy to oddział chorób płuc czy oddział chemioterapii. Tam nie ma na tyle wyszkolonego personelu i oni nie mają na co dzień doczynienia z takimi pacjentami ... I podejrzewam że nie robią złośliwie tego że nie chcą takich pacjentów,bo nie są w stanie ich zwyczajnie ogarnąć i tacy pacjenci stwarzają zagrożenie dla siebie i innych pacjentów. Wiem to niestety z własnego doświadczenia...nie wiem jak było z tatą na oddziale chorób płuc jak był diagnozowany,ale na oddziale chemioterapii tato wyzywał pacjentów,pielęgniarki,miał omamy i w nocy jak szedł do WC przewrócił się,bo wydawało Mu się że to już tu i cud że nie spadł ze schodów bo by się zabił ... I wtedy byłyby pewnie pretensje do szpitala że pacjenta nie upilnowali? Tam jest dwie pielęgniarki i lekarz a pacjentów mnóstwo.
W domu też ciężko ogarnąć taką osobę...ja z mamą nie byłyśmy w stanie nad tatą zapanować .
Bonaj, trzymaj się, wiem że teraz przed Tobą ciężki okres i czas podejmowania trudnych decyzji ... Kieruj się w nich dobrem mamy i Waszym ... I życzę Ci aby lekarze dobrze Wami pokierowali.
Powodzenia i przepraszam moderatorów jeśli ten post nie tu powinien być.
  Temat: Bonaj - komentarze
gosiat

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 24064

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-13, 14:13   Temat: Bonaj - komentarze
Bonaj, osoby tu piszące mają rację,posłuchaj pielęgniarki...mama jest pod opieką lekarzy i jeśli będzie dobrze to mama wróci jeszcze do domu,a wówczas siły będą Ci potrzebne. Odpocznij,zajmij się swoimi sprawami,odwiedzaj mamę w szpitalu. Twoje dzieci i żona też potrzebują Cię.
Jak będziesz miał chwilę daj znać co u mamy, jak się dzisiaj czuje.
  Temat: Bonaj - komentarze
gosiat

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 24064

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-09, 16:57   Temat: Bonaj - komentarze
Bonaj,co u Was? Jak mama się czuje?
  Temat: Bonaj - komentarze
gosiat

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 24064

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-23, 18:46   Temat: Bonaj - komentarze
bonaj a może mama mogłaby się przenieść do Was? a jak nie, to rzeczywiście organizwać jakąś opiekunkę, pielęgniarkę? może jakieś sąsiadki mogłyby Jej na zmianę towarzyszyć? razem coś ugotować, wybrać się na spacer, czy zakupy razem? sam też nie pociągniesz długo ... a to dopiero początek ...
  Temat: Bonaj - komentarze
gosiat

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 24064

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-06-15, 17:19   Temat: Bonaj - komentarze
A może jak Twoja mama gdy zobaczy innych pacjentów,gdy zobaczy jak oni walczą,jak będzie mogła porozmawiać z osobami które przechodzą to samo co Ona,podbuduje mamę? Może przed kimś obcym się otworzy?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group