1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ja100 - komentarze (vf7)
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 408
Wyświetleń: 113053

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-04-15, 22:56   Temat: Ja100 - komentarze (vf7)
Witaj ja100,trzymam mocno kciuki,dasz rade z chemia silna Kobietka z Ciebie.Pozdrawiam
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212680

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-31, 23:21   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
Chwile mnie nie bylo i tkich strasznych rzeczy sie dowiaduje:(Bardzo mi przykro ja100.
Czy to na ukladzie kostnym to tak juz na 100%?
Nie poddawaj sie Kobietko!!!jestesmy z Toba:)
  Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 51829

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-04, 22:15   Temat: Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
witaj Mana właśnie przeczytałam Twój watek i aż milo się czyta :)
Wszystko idzie do przodu i jest pod kontrola, to super ze masz taka opiekę.
A chemie przeżyjesz i dasz rade:)trzeba pamiętać ze zabija to paskudztwo
trzymam mocno kciuki
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212680

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-12-15, 19:11   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
ja tez trzymam mocno mocno mocno!!!
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212680

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-11-17, 23:16   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
ja10,czytam i czytam i bardzo mi przykro z powodu tych przerzutów ale widzę ze nie tracisz nadziei tak dalej trzymaj!!
A My trzymamy kciuki za wyniki TK :)
Mocno ściskam
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212680

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-09-08, 19:35   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
Witaj Kobietko,
jeśli chodzi o badania kontrolne np. moja Mama ma miedzy 4 a 5 chemia(ma być w sumie 6) zlecone TK klatki piersiowej z kontrastem(bo było coś tam małego) i usg dołów pachowych i jeszcze jedno jakieś usg .
3maj się cieplutko.buziak
  Temat: Ja100 - komentarze (vf7)
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 408
Wyświetleń: 113053

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-21, 11:38   Temat: Ja100 - komentarze (vf7)
Witaj ja100
Z tego co czytam świetnie sobie radzisz,to super :okok"
Trzymam kciuki mocno!!!
  Temat: Rak piersi: Po 4 latach przerzut z sutka na wątrobę
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 20728

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-20, 19:42   Temat: Rak piersi: Po 4 latach przerzut z sutka na wątrobę
Witaj Kai,
w naszych historiach jest pewna różnica,widzę ze byłaś i jesteś bardziej związana z Mama,u mnie było inaczej i teraz mam do siebie zal za to.Miedzy mną a moja Mama nie ma takiej więzi,odkąd pamiętam nie rozmawiałyśmy o sprawach intymnych itp.,nawet jak dorastałam, jak miałam chłopaka,żadnych tematów!Również z jej strony nigdy nic nie mówiła o sowich problemach,często się kłóciłyśmy i może dlatego o niczym mi niepowiedziala,gdybyśmy rozmawiały częściej ... to nie wtydzila by się mi powiedzieć :-( gdybym bardziej się przyglądała,może bym coś zauważyła...jak wyszły problemy z kręgosłupem mogłam zaciągnąć za garba do jakiegoś specjalisty... a tu tak wszystko wyszło...
Teraz jestem w domu i się nią opiekuje tak mi jej strasznie szkoda,jak patrze jak jeździmy do szpitala i ona porusza się tylko na łóżku z sanitariuszami wszyscy sie na nas patrza,ah serce się kraja :-(
Teraz nasze relacje się poprawiły,częściej się przytulamy,rozmawiamy ...ciesze się :)
Kai a przepraszam ze tak zapytam jesteś sama?Ja mam wspaniałego mężczyznę w którym jest tyle optymizmu,ze mu porostu zazdroszczę,zawsze jak mam gorsze chwile i negatywne myśli na temat choroby Mamy to mie stawia do pionu :) ,jak mam ochotę na nią krzyknąć to mnie stopuje i śmiało mogę teraz z perspektywy czasu powiedzieć ze gdyby nie On to nie dala bym rady...
Trzymaj sie Kobietko,jesteśmy z Toba!dasz rade i pisz o wszystkim :)
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212680

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-25, 16:27   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
Jeżeli chodzi o klasyfikacje nowotworów piersi to oznaczenie N1 - obecne przerzuty nowotworowe do węzłów chłonnych po stronie guza; węzły ruchome.
Pozdrawiam
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212680

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-24, 13:49   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
Hejka ja,
Ciesze się ze dobrze się czujesz po tym wszystkim i masz tyle optymizmu i mobilizacji,fajnie,wtedy człowiek wierzy ze można dać rade z tym choróbskiem.
:tull:
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 403
Wyświetleń: 212680

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-09, 18:53   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny, przerzuty do wątroby
Witaj ja100,
Jeśli to już jutro to trzymam kciuki,powodzonka :)
Pozdrawiam
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 250159

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-24, 15:06   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadzieja czekamy na wieści i trzymamy kciuki
Jestem od niedawna na forum i czytam Twój Watek:) imponujesz mi swoja dzielna postawa,ale My najbliższa rodzina MUSIMY być dzielni i dodawać otuchy naszej najbliższej osobie.
Pozdrawiam Ciepło :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group