1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi prawej przewodowy inwazyjny G1
gocha2607

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4363

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-09-25, 11:12   Temat: Rak piersi prawej przewodowy inwazyjny G1
Na jutro mam wyznaczony termin konsylium. Proszę o podpowiedź jakiego powinna oczekiwać dalszego leczenia?
  Temat: Rak piersi prawej przewodowy inwazyjny G1
gocha2607

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4363

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-09-18, 11:40   Temat: Rak piersi prawej przewodowy inwazyjny G1
Jestem już mastektomii z jednoczesnym wszczepieniem ekspandera o pojemności 500 ml. Ekspander jest już prawie całkowicie wypełniony, zostało 80 ml :)

Odebrałam wynik hist-pat z wyciętych zmian, który zamieszam. Proszę o interpretację. W wyniku z biopsji był stopień złośliwości G1, a w tym G2. Skąd taka różnica? Czy powinnam się tym martwić?

I najważniejsze pytanie - jakie powinni mi zaproponować dalsze leczenie? Wcześniej była mowa o leczeniu hormonalnym, ale czy jak jest wyższa złośliwość to w grę wchodzi chemia? Doktor zasugerował, że na moim miejscu nie poddawałby się chemioterapii.




  Temat: Rak piersi prawej przewodowy inwazyjny G1
gocha2607

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4363

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-07-24, 22:11   Temat: Rak piersi prawej przewodowy inwazyjny G1
Załączam jeszcze raz zdjęcia z poszczególnych wyników









  Temat: Rak piersi prawej przewodowy inwazyjny G1
gocha2607

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4363

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-07-24, 21:53   Temat: Rak piersi prawej przewodowy inwazyjny G1
Witam,
mam 43 lata i dwa tygodnie temu w badaniu histopatologicznym zdiagnozowano u mnie raka piersi prawej.

Zaczęło się w czerwcu od zapalenia w piersi i wycieku z sutka. Badanie usg (16.06) i mammografia (20.06) wykazały zmianę ogniskową.




Pod koniec czerwca miałam wykonaną biopsję (29.06). Wynik już poznałam po niespełna dwóch tygodniach. Niestety nowotwór złośliwy.... :uuu:






Pani doktor zleciła jeszcze rezonans (19.07), żeby sprawdzić czy jest możliwa operacja oszczędzająca. I tu wynik pokazał, że w piersi prawej mam dwa guzy :-( :shock:



Jak to możliwe, że we wcześniejszych badaniach nie był on widoczny? Czy mógł pojawić się niedawno? Czy mogą być to dwa różne nowotwory? :?ale?:

Jeszcze pytanie czy w moim przypadku możliwa jest operacja oszczędzająca, czy istnienie dwóch guzów ją wyklucza? Wg pani doktor w grę wchodzi tylko usunięcie całej piersi z jednoczesnym badaniem węzła wartownika i częściową rekonstrukcją z użyciem ekspandera. Nie mam jeszcze wyznaczonego terminu operacji. Jak szybko powinna się ona odbyć?

RTG klatki piersiowej i usg jamy brzusznej nie wykazało żadnych zmian.

Jakim leczeniem powinnam być objęta po operacji?

Pozdrawiam
Gośka
  Temat: madziap-komentarze
gocha2607

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 6883

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-03-03, 15:05   Temat: madziap-komentarze
Mnie się serce raduje od momentu kiedy usłyszałam tą wiadomość :hop!hop!:
  Temat: madziap-komentarze
gocha2607

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 6883

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-26, 22:40   Temat: madziap-komentarze
Maniu,
trzymam za Ciebie kciuki i tak samo jak Ty boję się tego wyniku... Mam ogromną nadzieję, że nie będziemy musieli przechodzić przez najgorszy scenariusz. Nie mówiłam Ci, że czytam to forum, więc zdaję sobie sprawę, jakie wieści może przynieść wtorek. Pamiętaj, że zawsze jestem z Tobą.
Będziemy walczyć i damy radę!
Gonia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group