1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
gafa73

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43387

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-28, 14:22   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Dołączam się do tej ogromnej fali współczucia jaka od wszystkich płynie w Twoją stronę.
Niestety wiem jak to jest gdy Rodzice odchodzą. Nie obwiniaj się o to, że nie było nikogo z rodziny w tamten ranek. Sporo czytałam o śmierci i wiem, że czasem wystarczy odejść od łóżka najbliższej osoby choćby na trochę na kawę, albo odebrać telefony i po powrocie okazuje się, że to była ta właśnie chwila. Jakby to było łatwiejsze dla chorego odejść w tym momencie.
To prawda, że po pogrzebie jest bardzo trudny czas, bo jest ogromna, nie do wytrzymania tęsknota. Oby okres żałoby był dla Waszej rodziny czasem miłości i wsparcia.

Małgorzata
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
gafa73

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43387

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-23, 23:46   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Nie jestem lekarzem, ale ta opuchlizna wskazuje na złą prace nerek, pytaj się o wszystko, bądź nawet upierdliwa, u mojej siostry cewnik był źle podłączony, mocz nie spływał a brzuch jak balon. Nikt z oddziału się nie kwapił aby to wyjaśnić. Więc trzeba pilnować, jak możesz to siedź na tym krzesełku na zmianę z kimś z rodziny, bo to wygląda bardzo źle. Nie poddawaj się.
Małgorzata
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group