1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
gaba

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-23, 23:00   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Rejestruje się do określonej liczby osób na gabinet, numerki pobiera się "ogólnie" i one tylko organizują kolejkę do rejestracji. Ja tylko sugerowałam żeby mieć na wszelki wypadek numerek, bo jeżeli będzie wszystko jak ustalone, to wejdziecie szybciej niż dojdzie kolejka do numerka. Tam niestety można powiedzieć że coś jest załatwione dopiero po fakcie - przekonałaś się przecież? Powodzenia
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
gaba

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-23, 21:57   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Ale ja dla pewności numerek do rejestracji bym wzięła.
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
gaba

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-16, 11:45   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Nie z autopsji, ale z rozmów pod CO wiem że ustawiają się na pewno od 6 rano. Automat który wydaje numerki ma osobną opcję pierwszorazowych, (rejestracja w osobnym pokoju a automat wspólny) ale też kolejki długie. Nie chcę Cię martwić ale jeżeli macie się zarejestrować do 9 to trzeba być b. rano. Bo z tego co napisałaś to ewentualnie czeka Was jeszcze później też niezła kolejka - na przyjęcie do szpitala (duszny korytarz, mało krzeseł). Powodzenia
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
gaba

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-27, 17:45   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Potas w takiej wysokości jeszcze nie powoduje żadnych objawów. Potas na pewno nie jest przyczyną skoków ciśnienia w górę. Utrzymujący się wysoki potas może wskazywać że nadciśnienie ma swoją przyczynę w nerkach. Również kombinacja inhibitorów ACE z diuretykami tzw pętlowymi może powodować podwyższony poziom potasu. Poczytaj ulotki leków nasercowych tam są informacje w jakich wypadkach może nastąpić wzrost potasu.

[ Dodano: 2011-04-27, 17:51 ]
W szpitalu z takim samym skutkiem podają kroplówkę ze zbilansowanymi elektrolitami, to bezpieczniejsze, tą domową kurację można prowadzić tylko krótko i nie powtarzać zbyt często bo naprawdę wypłuczesz elektrolity.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group