1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja siostra
gaba

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9244

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-03-26, 12:05   Temat: Moja siostra
Jak masz takie opory to na razie nie musisz angażować siostry (niestety). Wprawdzie to trochę kosztuje ale możesz przyjechać do W-wy na konsultację prywatną (i przy Banacha i na Wołoskiej są przychodnie komercyjne), pokazać płytkę z CT i otrzymasz odpowiedź czy operacja jest w ogóle możliwa. Ci najlepsi chirurdzy jeżeli wiedzą że jakiś przypadek szczególnie "leży" innemu to powiedzą, powiedzą także jeżeli można to gdzie indziej zoperować szybciej. Wejdź na stronę szpitala na Banacha i wczytaj się tam kto się specjalizuje w chirurgii jamy brzusznej.

Ze względu na pilność powinnaś to załatwić jak najszybciej. Nie jestem chirurgiem ani nawet lekarzem, ale mnie z tego opisu wydaje się że operacja doszczętna jest niemożliwa. Ale tylko wypowiedź jakiegoś autorytetu i to po obejrzeniu dokładnym tego CT rozstrzygnie tą sprawę. A może być tak że chirurg będzie miał jakąś wątpliwość i będzie kierował na rezonans, ale to by oznaczało jakąś szansę.
  Temat: Moja siostra
gaba

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9244

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-03-25, 16:55   Temat: Moja siostra
To nie sprawa Świąt ani zajęć, po prostu nic dokładnego nie można jeszcze powiedzieć. A ogólnie to wygląda na nowotwór w bardzo niedobrej lokalizacji. Musicie się rozejrzeć wśród chirurgów onkologów i to tych najlepszych, ale podejrzewam że mogą nie zechcieć tego operować. Trzeba do jakiegoś ośrodka referencyjnego. Ja niestety w tym obszarze nie mam doświadczeń. Sorry że nic lepszego przed Świętami.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group