1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
fraszka33

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299494

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-06-15, 22:00   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Składaj. Nic sie nie stało. Ja tez się spoznilam. Oni potrzebują dużo czasu na swoją biurokrację. Pozdrawiam
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
fraszka33

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299494

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-08-05, 18:53   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Fakt, że koleżanka pracuje w zasiłakch. Ale ja naprawdę nie mam zbyt wiele do liczenia. Wiem co jest okresem składkowym a co nie. Urlop wychowawczy, miałam duzo zwolnien lekarskich i jak już wspominałam pracowałam też przez jakiś czas bez umowy:(
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
fraszka33

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299494

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-08-05, 18:29   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Ja to wszytsko wiem i dlatego tu na forum się pytam:)
Gdybym miała jakąkolwiek szanse na rente to naprawdę kolezanka w zus by mi to powiedziała. Nawet teraz tak sobie szybko przeliczyłam i nic z tego:(

[ Dodano: 2013-08-05, 18:30 ]
Nie wiem czy u mnie mineło 18 miesięcy w sensie prawnym ale zakonczyłam prace w marcu 2011.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
fraszka33

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299494

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-08-05, 18:02   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Na pewno nie mam wymaganych lat pracy do renty, było to obliczane przez koleżanke w Zus i przez pania w UP. Zachorowałam po 30 roku życia. Niestety wcześniej pracowałam też bez umowy, byłam przez ok 2 lat na urlopie wychowawczym więc tych lat pracy nie mam zbyt wiele plus dużo z tego to okresy nieskladkowe:(

[ Dodano: 2013-08-05, 18:03 ]
Do tego całą ciąże byłam na zwolnieniu lekarski i to też okres nieskładkowy.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
fraszka33

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299494

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-08-05, 17:19   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Witajcie
Mam do Was pytanie, może ktoś coś wie.
Zachorowałam w lutym 2011, wykorzystałam zwolnienie, swiadczenie rehabilitacyjne. Poźniej zarejestrowałam się w UP i dostałam przez 6 mies zasiłek dla bezrobotnych.
Na dzień dzisiejszy nic mi się nie należy wg mojej wiedzy.
Nie mam lat przepracowanych do renty, w mops tez sprawa nieciekawie wygląda bo nie mieszkam sama i sumują nasze dochody. Staram się o uzyskania orzeczenia o niepełnosprawności ale z tego co wiem pieniędzy żadnych raczej nie dostanę.
W tej chwili mam tylko alimenty na syna, które zresztą wypłaca mi fundusz aimentacyjny. Do pracy nie mogę iść gdyż w tej chwili mój stan zdrowia na to nie pozwala.
Może wiecie gdzie się udać i co zrobić bo zaczyna się robić nieciekawie.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group