1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wpustu żołądka
fordscorpio1977@wp.pl

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6025

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-17, 11:13   Temat: Rak wpustu żołądka
Witam kochani.. u mojego taty stwierdzono raka na wpuscie do zoladka.. wczoraj mial konsultacje z chirurgiem ktory bedzie go operowal. Lekarz powiedzial ze operacja bedzie bardzo ciezka i skomplikowana a co najgorsze jak uslyszalam ze bedzie trwala az 9 godzin. Tak bardzo sie boje... :uuu: czy jego organizm wytrzyma tak ciezka operacje :cry:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-10-17, 13:08 ]
Post przeniesiony z innego wątku. Proszę o kontynuowanie Waszej historii w tym właśnie, założonym już wątku, zgodnie z Regulaminem Forum.
  Temat: Samotność w chorobie
fordscorpio1977@wp.pl

Odpowiedzi: 71
Wyświetleń: 25738

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-10-14, 16:45   Temat: Samotność w chorobie
Pare tygodni temu stwierdzono u mojego taty raka na wpuscie do zoladka.. wszystko jeszcze przed nami, pojutrze ma termin do chirurga ktory bedzie mam wielka nadzieje operowal. Jestem kompletnie zalamana, nie moge sobie z tym poradzic.Tata jeszcze dobrze sie czuje i mowi ze sie nie podda, jest usmiechniety i pelen chumoru.. taka jest jego natura.Bardzo sie boje tego co nas jeszcze czeka a przedewszystkim co czeka mojego kochanego tate. :-(
  Temat: Rak wpustu żołądka
fordscorpio1977@wp.pl

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6025

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-14, 12:20   Temat: Rak na wpuscie do zoladka
Witam.. u mojego taty stwierdzono kilka dni temu raka na wpuscie do zoladka.. za dwa dni ma konsultacje z chirurgiem to dowiemy sie czegos wiecej, po przeczytaniu kilku postow na ten temat nurtuje mnie, ze wszyscy pisza ze trzeba zadbac o szybki termin operacji... czy ja mam na to jakis wplyw? kiedy odbedzie sie operacja... czy lekarze sami zdaja sobie sprawe z powagi sytuacji...

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-10-14, 12:21 ]
Post wydzielony do osobnego wątku, proszę zapoznać się z Regulaminem Forum.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group