1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-14, 00:27   Temat: Rak trzustki
Trudno uwierzyć w strate kogoś kto był w naszym życiu i kochał nas, a my kochaliśmy jego ... pustka i kolejna przegrana :-(
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-06, 20:40   Temat: Rak trzustki
Caroline napisał/a:
Witaj.
Przypomniało mi sie teraz jeszcze,że Mama do herbaty wsypywała ostropest plamisty. To zioło ale podobno dobrze wspomaga wątrobe. Zapytaj o to kogoś z hospcjum- wszak cudów nie zdziała, ale może chociaż na apetyt pomoże.
_itsme_

Ostropest ma sens ale chyba profilaktycznie i jest on głownym składnikiem np.sylicynaru.Ja tez wpadłam na taki pomysł,zmieliłam tacie i podałam troszeczke ale zrzucił,na tym etapie myślę,było już za pózno gdyż wystąpiła encefalopatia wątrobowa :-(Próbowac jednak trzeba wszystkiego...
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-05, 23:33   Temat: Rak trzustki
Smutno się czyta,pamietam ile nadzieji było w Tobie przed kilkoma miesiącami,myślałam że czas płynie na waszą korzyśc i wynegocjujecie od Boga może nawet kilka lat... :-( dzś już sama wiesz,że ta nadzieja powoli gaśnie...
ps.porozmawiaj z lekarzem o neurolizie.
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-02-23, 19:56   Temat: Rak trzustki
Dawno mnie tu nie było,przykro mi Lucy,że przechodzisz obecnie to samo co ja kilka miecy temu:-(Mój tata odszedł po zaledwie tygodniu od pojawienia się wodobrzusza,choc jesli pamietasz moje posty woda "nachodziła"od nóg.:-(A co do protifaru to nam powiedziano,że trzustka w tej chorobie nie przyswaja białka.Nie wiem jak jest z megalie?jestem z Toba...
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-12, 21:35   Temat: Rak trzustki
A podajesz jej ecomer, ensure, sok z aloesu czy chociażby olej kukurydziany z pierwszego tłoczenia? (olej w bardzo małych ilościach)czas rozpaczliwych poszukiwań i wszelakich doświadczeń że tak powiem, mamy już za sobą, niestety.
Szczególnie dziś w miesiąc po odejściu taty nachodzą mnie czarne myśli i mam "doła".

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-10-12, 22:00 ]
ewa67, masz swój wątek przeniesiony obecnie do działu kciukowego - rozumiem trudny czas, jaki obecnie przechodzisz, jednak postaraj się pisać o emocjach, uczuciach w swoim wątku, nie w cudzym wątku merytorycznym.
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-12, 20:12   Temat: Rak trzustki
Lucy 37 jeszcze coś mi się przypomniało, nie wiem tylko czy mogę o tym pisać tu na forum? Jako że "tonący chwyta się brzytwy" kupiłam tacie w desperacji kwas alfa liponowy, nie chciał go jednak pić bo go piekło w żołądku. Poszukaj w necie jest mnóstwo informacji, szczególnie jeśli chodzi o trzustkę. To suplement diety, który podaje się profilaktyczne, może warto spróbować.
A tak w ogóle taka cisza u Ciebie, jak ciocia? Pozdrawiam.
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-10, 20:00   Temat: Rak trzustki
Masz racje, my chcieliśmy tatę zabrać do szpitala oddalonego od nas o jakieś kilkadziesiąt km, napędzałam się historiami cudownych uzdrowień, chciałam tam załatwić tacie konsultację, jednak zabrakło czasu( a może tak właśnie miało być?):
http://szpitalonkologiczny.pl/
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-10, 18:31   Temat: Rak trzustki
A gdybyś spróbowała porozmawiać z jakimś lekarzem dyżurnym. W chwili gdy mój tata trafił nagle na oddział mieliśmy to nieszczęście, że nasz pojawił się dopiero po kilku dniach, rozmawiałam więc z lekarzami dyżurnymi, niektórzy byli bardziej rozmowni inni mniej. Rozumiem,Twoja ciocia jest w domu, a w pobliżu nie masz żadnego lekarza z którym mogłabyś się skonsultować, oczywiście prywatnie. Każdy chyba ma do tego prawo, nie chodzi o to żeby podważać opinie Prowadzącego, ale o niezależne stanowisko.
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-10, 17:52   Temat: Rak trzustki
Lucy, nam lekarz prowadzący sam powiedział"okłamujcie, róbcie z siebie nawet klownów, rozmawiajcie o głupstwach, ale nie dajcie choremu zwątpić w możliwość wyleczenia". Nasz lekarz był ok. tylko że nawet nam do końca prawdy nie powiedział (czyżby nie wiedział ?)przecież na 9 września mieliśmy się stawić na drugi kurs, w listopadzie termin TK, też wszystko poszło nie tak.
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-07, 23:02   Temat: Rak trzustki
Zarzio
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-07, 22:55   Temat: Rak trzustki
Lucy mój tata miał zastrzyki, ale tylko przez 5 dni, jak pisałam wcześniej, po nich wyniki z 3 września były rewelacyjne, jeszcze nie zdążyliśmy się nacieszyć a tu na drugi dzień cios, wszystkie wyniki z minuty na minutę zaczęły spadać.....dalej już wiesz, 3maj się.
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-02, 22:19   Temat: Rak trzustki
mój tata 3 wrzesnia miał badanie krwi było super, na 9 września miał skierowanie na drugi kurs, 4 września nagły silny ból w prawym boku i wymioty. Od tego momentu wszystko potoczyło się błyskawicznie.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-10-02, 22:26 ]
Bardzo proszę o nie mieszanie historii dwóch różnych pacjentów w jednym wątku.
ewa67, jeśli chcesz opisać historię swojego taty - załóż swój wątek.
  Temat: Rak trzustki
ewa67

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 66904

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-02, 21:23   Temat: Rak trzustki
Kilka tygodni temu natknęłam się na ten artykuł
http://www.nto.pl/apps/pb...ORTAZ/719014311
prosiłam lekarza zeby podał mojemu tacie cisplatyne, odmówił powiedział że w grę wchodzi tylko gemzar cisplatyny nie wytrzyma. Pomimo zadowalających wyników zmarł zaledwie po trzech wlewach.

[ Dodano: 2013-10-02, 21:25 ]
Nie mogłam go, ot tak sobie wydrukoawać i pokazać lekarzowi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group