1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
ewa67

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89125

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-22, 17:45   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Olu znalazlam na forum gazeta.pl informacje na temat lekow przeciwbolowych,jesli moderatorzy uznaja,ze to niezgodne z regulaminem prosze o usuniecie.

  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
ewa67

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89125

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-21, 22:39   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
W Niemczech(u nas moze juz tez)mozna kupic w plynie Pyralgin czyli Novaminsulfon lub krople Tramal.Pozdrawiam
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
ewa67

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89125

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-11-18, 20:04   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Zapytam jeśli będę miała okazję (o szczegóły merytoryczne)rodziców dziewczynki,która chorowała na raka nerki,upłynęło od tego czasu kilka lub nawet "naście" lat.Wiem,że poddana była chemioterapii w CZD,wszyscy myśleliśmy,że to koniec.Jej dziadkowie twierdzą,że nastapiła zupełna regresja i jest zdrowa.
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
ewa67

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89125

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-11-14, 23:26   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Są nowotwory (naturalnie złośliwe), które moga się samoistnie cofnąć(jak.np.rak nerki z przerzutem do płuc)jednak rak trzustki do nich raczej nie należy a to, że komuś udało sie go pokonać jest tylko potwierdzeniem reguły,że "w onkologii nie ma cudów,są tylko błędne diagnozy".Skoro mama jest w dobrej formie to powinno Cię tylko cieszyć,a czyż to nie jest z kolei powód do nadzieji?
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
ewa67

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89125

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-11-14, 17:56   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Olu chyba nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego,że twoja mama przyjmowała chemię paliatywną?
Jak będzie dalej?nie wiem( i nikt na forum takiej odpowiedzi Ci nie udzieli) nie sugeruj sie tylko statystykami bo one nijak mają się do przebiegu tej strasznej choroby a podobno są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, wielkie kłamstwa i statystyka...Ciesz się kazdą chwilą spędzoną z mamą a najlepiej skonsultuj jej przypadek z innymi specjalistami jednak z jakąkolwiek decyzją i tak pozostaniecie sami..Trzymam kciuki!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group