1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki z przerzutami do płuc
elin

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7537

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-24, 09:01   Temat: Rak nerki z przerzutami do płuc
iza13,
miło, że dołączyłaś tu do nas. Czytałam Twój wątek, ale milczałam, bo zwyczajnie, tak jak napisał to Richelieu, nie potrafiłam pomóc, doradzić. Moja wiedza w tym temacie jest niewielka, chociaż z uwagi na chorobę mojej mamusi, staram dużo czytać. Na twoje pytanie odpowiedzi jednak nie znam.
Na chwilę obecną nie jestem też dobrym pocieszycielem (choć bardzo bym chciała na coś się przydać) ponieważ sama mam totalnego doła, z uwagi na ostatnie fatalne wyniki mojej mamy. Ale chciałam napisać tych kilka słów, żebyś nie czuła się tutaj osamotniona.
My też jesteśmy na etapie czekania co dalej. Wstrzymana została terapia sutentem, a teraz czekanie niczym na wyrok. Czy NFZ da mojej mamie jeszcze jakąś szanse.....
Czytając Twój wątek też dowiedziałam się czegoś nowego, na co zwrócę uwagę w naszym przypadku. Za to dziękuję:)
Wiedz, że mocno ściskam kciuki za Twoją babcię i za Ciebie. Jest szczęściarą, że ma obok taka oddaną i troskliwą wnuczkę. Pisz, jak dalej potoczą się sprawy.
Trzymaj się cieplutko :/pociesza:/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group