1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: spike40 - komentarze
dziabus

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-29, 21:53   Temat: spike40 - komentarze
Kasiu tak bardzo Cię podziwia....czytając co piszesz łzy mi same płyną z oczu. 3maj sie!!
  Temat: spike40 - komentarze
dziabus

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-24, 21:14   Temat: spike40 - komentarze
Czytam Te Wszystkie posty, które są adresowane do Ciebie Kasiu!!
Nie wyobrażam sobie co czujesz....tak bardzo Ci współczuje i podziwiam.
Czytam na tym forum jak wiele ludzi i ich bliskich doznaje cierpienia....podziwiam Was...i zastanawiam się skąd człowiek czerpie siłę do walki z choroba....czy do wspierania ukochanych do ostatnich chwil....
Nie umiem Ci pomóc Kasiu , ani Twojej mamie ...czy mojej mamie, która też ma nowotwór....jedynie co to, wierz mi ze jest tu taka jedna dodatkowa osoba , która modli się za Was . 3maj się....
  Temat: spike40 - komentarze
dziabus

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-10, 22:04   Temat: spike40 - komentarze
spike40- Trzymaj się dzielnie dziewczyno!!Jesteś naprawdę twarda. Podziwiam Cie i stawiam sobie Ciebie za przykład. Zycze Ci wiele siły i Twojej kochanej Mamie!!
A co do omdlenia to pewnie stres...czasami człowiek sam zniesie więcej jak jemu coś robią..a niestety gorzej się to znosi jak robią to komuś bliskiemu ...wiem bo moj chłopak był po przeszczepie nerki a szpital jak drugi dom traktowaliśmy!!
Jeszcze raz dużo Siły Kasiu....Pozdrawiam Serdeczenie Ciebie i osoby które tutaj dodają Ci otuchy....dzięki takim dobrym ludziom mam wogole siłe zeby jeszcze jakos funkcjonowac!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group