1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wstępna diagnoza -zmiana w obrębie połączenia przełykowo-żoł
dysia444

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1189

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2023-05-09, 22:02   Temat: Wstępna diagnoza -zmiana w obrębie połączenia przełykowo-żoł
Dopytaj czy NIO Gliwice tego typu leczą nowotwory
  Temat: rak nosogardła G3 płaskonabłonkowy nierogowaciejący
dysia444

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3256

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2023-05-07, 20:30   Temat: rak nosogardła G3 płaskonabłonkowy nierogowaciejący
Kochani
Jesteśmy po 3 cyklach chemii z dolewkami (dolewki nazewnictwo lekarzy) październik listopad grudzień.
W grudniu była ocena, guz znacznie się zmniejszył jak również węzły.
9 stycznia 2023 mąż rozpoczął radioterapię 35 naświetleń i podano 3 z zaplanowanych 10 chemii ponieważ wyniki krwi poleciały sporo poniżej dolnej kreski. Radioterapia zakończona 1.03.2023, dzień przed wyjściem do domu przyplątało się zapalenie płuc, obrzęk płuc i zatorowość płucna. Filnalnie mąż spędził 74 dni w NIO Gliwice i 24 marca został wypisany do domu z zaleceniami kardiologicznymi, neurologicznymi i pulmonologicznymi. Co tydzień kontrolujemy krew, próby wątrobowe,
nerkowe i GGGT bo było prawie 800 pozapalnie.
Odkąd wrócił mąż ze szpitala poza dużym osłabieniem ma problem z jedzeniem, nic nie smakuje, dostarczyć 1500 kał graniczy z cudem, w ustach wszystko gorzkie herbata, mleko zupa (radio zakończona 1.03.2023) pomimo to wagę trzymamy 85/83 wspomagaliśmy się minimalną dawką sterydów i megalia po konsultacji z Panią doktor prowadzącą a dodam, że pani doktor najlepsza i najmilsza jaką spotkaliśmy pełen profesjonalizm. Kochani doradzcie w jaki sposób pobudzić kubki smakowe? smaku nie czuje apetytu brak..do tego przyplątało się najgorsze dranstwo depresja i w żaden sposób nie mogę męża namówić na wizytę u psychologa.
Proszę o rady
  Temat: rak nosogardła G3 płaskonabłonkowy nierogowaciejący
dysia444

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3256

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2022-10-14, 23:31   Temat: rak nosogardła G3 płaskonabłonkowy nierogowaciejący
Kochani dziękuję. Melisa to moja córka.
W dniu 12.10.2022 byliśmy na na konsultacji w Instytucie Onkologii w Gliwicach. Konsultowala Nas Pani doktor Agata B.
Zaproponowała leczenie w Instytucie. Męża przyjęto do szpitala w tym samym dniu.
Pani doktor to konkretna osoba. Zaproponowała wstępnie chemię oraz kontrolę wyniszczenia organizmu z uwagi na dużą utratę wagi 25 kg.
Wyniku są dobre i to cieszy najbardziej.
Byla konsultacja internistyczna. Dietetyk wprowadził odpowiednią dietę. Mąż otrzymuje do picia zawiesinę i niesamowity ma apetyt do jedzenia co bardzo mnie cieszy ponieważ w domu śmierdziało mu wszystko rosół z warzywami czy duszone mięsko..
Dziś wykonano Rezonans oczekuje na TK.
W poniedziałek będą analizować wszystkie badania i zostanie podjęta decyzja .
Chemię chcą podać już we wtorek. Dodam że skubaniec jest duży i nacieka.
Cieszę się że męża przyjęto do NIO w Gliwicach.
Co do Rzeszowa mam swoje zdanie traktowali nas przedmiotowo.
Natomiast każda chora osoba oczekuje podmiotowości .
Mąż poczuł komfort psychiczny i chęć walki więc zakasujemy rękawy i do boju
  Temat: Jak wybrać placówkę w której chcemy się leczyć oraz lekarza?
dysia444

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 60295

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2022-09-15, 18:17   Temat: Jak wybrać placówkę w której chcemy się leczyć oraz lekarza?
Kochani proszę pomóżcie szukam onkologa specjalizującego się w nowotworach noso gardła
Kraków Katowice Gliwice
  Temat: Rak nosogardła - guz szyi przerzutowy
dysia444

Odpowiedzi: 374
Wyświetleń: 155716

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2022-09-13, 14:13   Temat: Rak nosogardła - guz szyi przerzutowy
Meteor proszę o polecenie onkologa w Gliwicach.
Rozpoczynamy z mężem walkę C11 nowotwór złośliwy noso gardła z przerzutami do węzłów.
Pisałam na priv lecz wiadomości mam error
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group