1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego
dorota123-77

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4387

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-01, 21:35   Temat: Rak jelita grubego
Witajcie.
Z bólem przeczytałam to wszystko. Oczywiście znalazłam to forum nie przez przypadek.
Od paru dni również przeżywam wielką traumę. Odebrałam wynik mojej mamusi. rak jelita grubego.
Najgorsze w tym wszystkim że nic na to nie wskazywało. Mamę bolała wątroba. Lekarz rodzinny jak to z większością z nich bywa przepisał tabletki i kazał iść na USG. mama udała się prywatnie. Lekarza zaniepokoiły zmiany ogniskowe wątroby. Badanie przez odbyt nic nie wykazały. Położył mamę do szpitala. Badanie kolonoskopowe wykazało guza 25mm na jelicie grubym. Czekanie na wynik histopatologicznym było straszne. Miałam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze- niestety:(
W 2 dni po tym udaliśmy się do lekarza, wyznaczony ma termin operacji na 21 czerwca. Lekarz zamierza wyciąć guza wraz z kawalkiem zdrowego jelita. A następnie podać chemie na watrobę. Tak strasznie się boję.
Lekarz mowil ze taki guz rosnie okolo 2 lat i jak sobie przypominam mamę co jakiś czas bolał kręgosłup, lekarz rodzinny wysyłal ja na masaże itp.
Nic nie wskazywało na takie rokowania. Mama ogólnie czuła się dobrze.
Proszę Boga by nie okazało się za poźno.

Ile ludzkich istnien musi jeszcze spotkać tą chorobę za nim narodzi się ktoś kto stworzy lek by to świństwo zwalczyć???
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group