1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
chiiii

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 297586

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2017-08-06, 23:10   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Witam, mam pytanie odnośnie orzeczenia o niepełnosprawność. Nie choruję na nowotwór, ale mam epilepsję na którą dostałam w marcu stopień lekki na 3 lata. Jak wiadomo ten stopień nic nie daje. Mam problemy ze znalezieniem pracy i trafiła się firma ze stanowiskiem gdzie naprawdę chciałabym pracować jednak odpowiedzieli, że zatrudniają osoby niepełnosprawne tylko ze stopniem umiarkowanym lub znacznym. I teraz chciałabym spróbować z wnioskiem o pogorszenie się stanu zdrowia z związku z bólami kręgosłupa, które mam. Mam pogłębioną kifozę i chorobę Scheuermanna jednak ostatnio u lekarza byłam 10 lat temu więc nie mam żadnych dokumentów o chorobie. I teraz chciałam iść prywatnie ze 3 wizyty żeby była jakaś historia choroby, zdjecia rtg jednak nie wiem czy warto mi próbować w ogóle skoro w marcu dostałam poprzednią decyzję a powiedzą mi, że nagle mi się pogorszyło i tak mało dokumentacji, że się nie kwalifikuję. Czy byłaby jednak nadzieja na wyższy stopień jeszcze z tą nieszczęsną epilepsją? Czy ktoś próbował składać z taką krótką historią choroby? Wiem, że trochę nie na temat na tym forum, ale tylko to forum znalazłam w internecie. Z góry dziękuję za odpowiedzi i rady, pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group