1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
cherrie

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-20, 08:49   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Mrakad napisał/a:
cherrie napisał/a:
Wysylam projekt ulotki.Jak pisalam wczesniej lepiej poczekac na jakas profesjonalna wersje, ale moze ta ulotka da jakis ogolny zarys co powinno sie na niej znajdowac, a co nie (jakies sugestie?).
Poza tym, pozwolilam sobies kopiowac grafike ze strony forum, hm nie wiem czy dobrze?


Nie jestem fachowcem, więc nie chcę się wymądrzać, ale Twój projekt to amatorszczyzna, zarówno graficzna jak i merytoryczna. Przepraszam, ale jakiś czas pracowałem z prawdziwym fachmanem od druków reklamowych i coś mi pozostało. Ja dbałem o teksty a on o wygląd. Proponuję poczekać kilka dni na inne propozycje.


Dzieki Mrakad, ze mi uswiadomiles, ze jestem amatorka! Przeciez sam mnie cytowales i wiesz jakie byly moje intencje. W zwiazku z tym mogles sobie darowac tego typu komentarze. Myslalam tylko, ze moge w jakis sposob pomoc. No, ale nie wazne.
Pozdrawiam.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
cherrie

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-17, 17:02   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Wysylam projekt ulotki.Jak pisalam wczesniej lepiej poczekac na jakas profesjonalna wersje, ale moze ta ulotka da jakis ogolny zarys co powinno sie na niej znajdowac, a co nie (jakies sugestie?).
Poza tym, pozwolilam sobies kopiowac grafike ze strony forum, hm nie wiem czy dobrze?
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
cherrie

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-17, 00:28   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Ja moge sprobowac pobawic sie z ulotka. Nie wiem tylko na ile profesjonalnie ma byc ona zrobiona. Jesli nie musi byc w Photoshopie, to mam cos zrobione w formacie Microsoft Publisher. Nie jestem jednak grafikiem, wiec moze znajdzie sie ktos bardziej profesjonalny?
Postaram sie wrzucic gdzies w necie to co zrobilam do tej pory.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group