1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca, przerzuty do węzłów chłonnych
bogdusia

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 10891

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-10-23, 23:13   Temat: Rak płuca, przerzuty do węzłów chłonnych
Nie chcę Cię straszyć ale nie wygląda to dobrze. Moja mama też miała ten nowotwór na początku bez przerzutów, w momęcie diagnozy guz w granicach 6 cm.
U nas dodatkowo zbierał się płyn w opłucnej. Czy u Twojego wujka opłucna jest czysta?

Po chemioterapii raczysko ruszyło z podwójną siłą. Momentalnie przerzucił sie do nerki i mózgu.
Tu guz jest ogromny teraz jedyne wyjscie to patrzeć jak rozwinie się sytuacja, najważniejsze że wujek jest leczony i to za granicą .
Być może niemieccy lekarze mają coś więcej do zaproponowania niż tu w kraju.
Życzę wójkowi zdrowia , trzymam kciuki niech rozłoży tego kraba na łopatki.

[ Dodano: 2016-10-23, 23:26 ]
Ps nie zaprzątaj sobie zbyt mocno głowy rozpadem bo każdy przypadek jest inny.
Ja strasznie bałam się krwotoku z płuc i pękania ciała gdzie były obrzęki. Nic takiego się nie wydarzyło Bozia zabrała mamę w bardzo łagodny sposób. Bez bólu i cierpienia.
  Temat: Rak płuca, przerzuty do węzłów chłonnych
bogdusia

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 10891

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-10-23, 20:29   Temat: Rak płuca, przerzuty do węzłów chłonnych
Witaj, guz olbrzymi nic nie pomyliłaś? Napewno rozmiar podany jest w cm? Sprawdz to dobrze . Przy takim rozmiarze guza i przerzutach nie patrzyłabym na statystyki. Wszystko zależy od reakcji organizmu na chemię, stan ogólny chorego. Trzeba być dobrej myśli.
Jednak wg naszych krajowych schematów leczenie paliatywne i IV stadium ze względu na przerzuty. Drobnokomórkowiec to podstępna bestia rozwija się, długo nie dając objawów. Ujawnia sie zwykle późno, za późno...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group