1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czernak złośliwy podudzia, Clark III, Breslow 4 mm, przerzut
biofanka

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 18040

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-04-08, 10:57   Temat: Czernak złośliwy podudzia, Clark III, Breslow 4 mm, przerzut
Faktycznie nie potrzebna była limfadenektomia.Ale tak się zastanawiam ,że chyba lepszy błąd polegający na zrobieniu czegoś więcej niż mniej.Jak to było w moim przypadku dwóch lekarzy nie rozpoznało czerniaka nie odsyłając mnie jednocześnie do specjalisty wyśmiewając wręcz moje skłonnosci do przesady ;(.Gdyby został wtedy wycięty byłaby duża szansa na wynik in -situ.Nie podaje nazwisk ów lekarzy ,bo nie było to w Pl więc nie ma znaczenia .Jednak zawsze jak jestem na wizytach kontrolnych,badanich itp podkreślam ,że mój nowotwór wynika z błędnej diagnozy dwóch lekarzy. Powiem szczerze,że działa to mobilizująco na lekarzy.
Dużo zdrowia dla mamusi i oby"gad" spał jak najdłużej. Pozdrawiam.
  Temat: Czernak złośliwy podudzia, Clark III, Breslow 4 mm, przerzut
biofanka

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 18040

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-04-07, 22:59   Temat: Czernak złośliwy podudzia, Clark III, Breslow 4 mm, przerzut
Skiper a co u mamy?Jest po kontrolnych badaniach? Jak jej samopoczucie i zdrówko?
  Temat: Czernak złośliwy podudzia, Clark III, Breslow 4 mm, przerzut
biofanka

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 18040

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-01-29, 11:02   Temat: Czernak złośliwy podudzia, Clark III, Breslow 4 mm, przerzut
Gratuluję wyników, mamusia ma szczęście ,że ma takiego syna ,który stara się poznac najwiekszego wroga rodzinnego.To bardzo dobrze !! Pewien człowiek ,który wygrał z czerniakiem w IV stadium napisał na swoim blogu( który taraktuje obecnie jako cos w rodzaju misji,by pomóc innym chorym na melanome)

"The BEST melanoma patient is an ACTIVE PARTICIPANT in his or her treatment
(not a PASSIVE RECIPIENT)"

Co oznacza ,że najlepszy pacjent to pacjet ,który aktywnie bierze udział w swoim leczeniu i poszukuje wiele dróg rozwiązania , Ty robisz to za mamusię.Człowiek ten aktualizuje swojego bloga nowinkami z dziedziny leczenia a także informacjami biologii molekularnej tego nowotwora.Jestem pod wielkim wrażeniem informacji tam znalezionych zebrane w jednym miejscu, pochodza z publkacji naukowych ,które można odnaleść w pub med i nie tylko .Naprawdę wartościowy jest ten jego misjonarski blog nie tylko z naukowego punktu widzenia ale też z psychologicznego wkońcu jest to człowieek ,który wygrał z IV stadium melanomy mam nadzieję ,że juz tak zostanie.
Duzo, dużo zdrowia dla mamusi a dla Ciebie dużo cierpliwości w zagłębianiu meandrów wiedzy o tym naszym wspólnym wrogu.Pozdrawiam

A oto link do wspomnianego bloga:

http://melanomamissionary...ain-tumors.html
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group