1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tłumaczenie wyniku badania
beti1306

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3343

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-12-30, 17:01   Temat: Tłumaczenie wyniku badania
Markery były robione ponieważ ostatnio często mama była przeziębiona ponadto trzy miesiące temu było podejrzenie zerwania mięśnia ( w jamie brzusznej) i tak też się leczyła lecz ból nie przechodził poszła do szpitala i tam zrobili jej wszystkie badania (usg jamy brzusznej ok markery badania krwi), dopiero rezonans wykazał zmiany w kręgach przy kręgosłupie Miała robione badania histopatologiczne bo przy rezonansie były również widoczne jakieś zmiany na żebrach, natomiast lekarz który wydawał mamie wyniki powiedział jej tylko że to nic przeżutowego a resztę się dowie od onkologa ,Była u onkologa nie wiem dokładnie co powiedział (prawdopodobnie też nic takiego nie stwierdził chodzi mi o raka- to są informacje szczątkowe) bo mama nic nie chce powiedzieć wiem tylko że ma 10 cykli radioterapii a po radioterapii znowu badania .,natomiast mama po wyszukaniu w internecie informacji stwierdziła że jet to szpiczak?
  Temat: Tłumaczenie wyniku badania
beti1306

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3343

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-12-30, 16:36   Temat: Tłumaczenie wyniku badania
Powiem tak jest to wynik mojej mamy u której stwierdzono że kręgi przy kręgosłupie się psuły miała zrobioną operację wyczyścili zcementowali dodam że wyniki między innymi z krwi miała w normie oprócz wysokiego ob markery nowotworowe robione dwa miesiące temu też nic nie wykazały
  Temat: Tłumaczenie wyniku badania
beti1306

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3343

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-12-30, 16:27   Temat: Tłumaczenie wyniku badania
Jest to wynik z tkanki miękkiej i kostnej pobrany koło kręgosłupa i dodatkowo przy wyniku było dopisane materiał istotny diagnostycznie bardzo skąpy
  Temat: Tłumaczenie wyniku badania
beti1306

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3343

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-12-30, 16:22   Temat: Tłumaczenie wyniku badania
Proszę o pomoc co oznacza wynik laesio proliferativa probabiliter plasmocytogenes :?ale?:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2011-12-30, 16:25 ]
Post wydzielony do osobnego wątku - uprzejmie proszę czytać akceptowany podczas rejestracji Regulamin.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group