1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: prośba o interpetacje wyniku scyntografi kośćća
beti05

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4819

PostDział: BADANIA pacjenta onkologicznego   Wysłany: 2019-05-22, 19:47   Temat: prośba o interpetacje wyniku scyntografi kośćća
dziekuje za odpowiedz
troche sie uspokoiłam

[ Dodano: 2019-05-22, 19:53 ]
MRI z 2016r. odcinka lędzwiowego kręgosłupa i po kolei przeszłam ortopede,neurologa i neurochirurga,ten ostatni kieruje na operacje kręgoslupa ale dopiero za rok takie terminy...a do tej pory na samych lekach nie dam rady...

[ Dodano: 2019-05-22, 19:56 ]
ale dziękuje,choć jedno mnie nie martwi,że nie ma przerzutów...bo po przebytym czerniaku do końca nie można niczego być pewnym...
pozdrawiam
  Temat: prośba o interpetacje wyniku scyntografi kośćća
beti05

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4819

PostDział: BADANIA pacjenta onkologicznego   Wysłany: 2019-05-22, 13:07   Temat: prośba o interpetacje wyniku scyntografi kośćća
badanie miałam po 2h od podania izotopu,na skierowaniu było chyba napisane o szukaniu przyczyn bólu kości nie pamiętam już dokładnie.wizytę kontrolną u onkologa mam 29.05 2019r. nie wiem co mam co myśleć... i jakie jeszcze badania robić bo z bólu kręgosłupa nie mogę już wytrzymać i ile można zażywać tabletek przeciwbólowych...może poprosić o zrobienie peta całego organizmu dla spokoju i większej świadomośći...choć nie wiem czy onkolog mnie skieruje jak nie będzie widział podstaw po takim wyniku badań...
  Temat: prośba o interpetacje wyniku scyntografi kośćća
beti05

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4819

PostDział: BADANIA pacjenta onkologicznego   Wysłany: 2019-05-21, 15:00   Temat: prośba o interpetacje wyniku scyntografi kośćća
witam,po przebytym czerniaku 2014r.i 2016r.,miałam robiony MRI kręgosłupa ,wyszły zmiany zwyrodnieniowe i przepuklina,oraz lipomatosis na trzonie kegu S5,z powodu silnych bóli kręgosłupa dostałam skierowanie na scyntografię kości.
odebrałam wynik scyntografii koścca: Scyntogram kośćca bez ognisk patologicznego gromadzenia znacznika osteotropowego sugerujących meta...
moje pytanie brzmi czy na tak czułym badaniu nie powinno być więcej opisu skoro na rezonansie były opisane zwyrodnienia a tu ich nie widać? to znaczy żę wszysko się cofneło i nie ma zwyrodnień to skąd ten przewlekł ból kręgosłupa...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group