1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: D 37.7
bar62

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 15511

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2020-01-12, 21:00   Temat: D 37.7
Crayzy

Dobrze odgadłaś ,mamy te legalne-podobno bez sensu,ale może jednak coś w tym jest
guz na starcie miał 6x3,5,w listopadzie po 5 kursach różnica w granicach błędu-tylko ten żołądek i dwunastnica ,liczne obecne przerzuty do otrzewnej już w momencie otwarcia-nie powiększyły się

niestety bóle są obecne
  Temat: D 37.7
bar62

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 15511

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2020-01-10, 22:35   Temat: D 37.7
Crayzy
Korzystam z wiedzy tego forum już dawno,pisałam tylko o guzie naczyniówki oka
choroba nowotworowa jest obecna ciągle w mojej rodzinie.
Nie piszę ,bo mam problem z logowaniem-dzisiaj mi się udało.
Od maja 2019 bliska mi w rodzinie osoba walczy z rakiem trzustki
W lipcu miała byc operowana -wawa-otworzono wycięto pęcherzyk ż ze złogami.Cięcie ogromne,nic poza tym nie udało się zrobić-trzon i ogon trzustki
od 12 08 włączona chemia folfirnox w dawce zredukowanej dla możliwości pacjenta-rożne odstępy rza 2 raz 3tyg
Jednocześnie zaczęliśmy stosować ( dostanę bana-dostępny środek już w Polsce)
nie jest dobrze i nie będzie.ale może to wydłuża życie ?
Wczoraj dostała 7 kurs ,po 5 był kontrolny tk lekarz określiła jako stagnacja-guz się nie powiększył.jednak wczoraj dostaliśmy skierowanie na neurolizę splotu trzewnego-nie udało mi się znaleźć miejsca na nfz-umówiłam konsultację prywatnie w wawie i ew po zakwalifikowaniu neurolizę też prywatnie
Pamiętaj by o to pytać w miarę wcześnie-ja pytałam już w dniu operacji ,profesor mi odpowiedział ,że nie można było jej wtedy wykonać
Teraz boję się że nie będzie jej już można wykonać.mimo że guz zwiększył się prawie nieznacznie ,ale nie można wykluczyć naciekania na żołądek i chyba dwunastnicę ( jest poszerzona czego wcześniej nie było)
Trzymam kciuki
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group