1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
banialuka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 46255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-25, 12:40   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Przykro mi bardzo :-(
Przyjmij wyrazy współczucia :-(
[*][*][*]
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
banialuka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 46255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-28, 15:39   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
renbaz ciesze się ze u taty lepiej i mam nadzieję ze wyniki w końcu sie unormują. A jeżeli chodzi o grzyby to myślę ze powinny być leczone :roll: nie znam sie ale tak mi się wydaje. Pozdrawiam :tull:
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
banialuka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 46255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-22, 13:56   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
renbaz trzymam kciuki za tatkę, alby wyniki jak najszybciej sie poprawiło. Pozdrawiam :tull:
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
banialuka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 46255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-11, 20:58   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
renbaz, chemia bardzo osłabia organizm więc nie dziw się ze tata jest duzo słabszy. Zwłaszcza ze dodatkowo złapał jakąś infekcje. Moja mama tez podczas chemii była o wiele słabsza. Życzę tacie dużo zdrowia. Trzymajcie sie...
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
banialuka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 46255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-03, 20:52   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
renbaz tak jak zufed słusznie zauważyła to ja pisałam o bólu ramion u mojej mamy. Moja mama miała najpierw schemat PN (w sumie chyba 4 cykle bo 2 przed operacja i 2 po operacji a nastepne 2 miała zmienioną Cisplatyne na Karboplatyne). U niej bóle ramion trawają do dzisiaj i raz sa silniejsze raz mniejsze. Bywało ze musiała brać tabletki p. bólowe bo nie mogła spac. Jak była na radioterapii to lekarka stwierdziła ze mama ma podagrę i stad te bóle, dała jakies leki i przeszło ale na krótko. Teraz kwas moczowy w normie a bóle nadal są z tym ze mniejsze i z tego co mówiła mama to własnie widziała sie jeszcze z dwoma osobami które też bolały ramiona wiec to raczej skutek uboczny chemii.

Życze Wam dużo siły w walce z choroba. Pozdrawiam.
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
banialuka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 46255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-22, 21:25   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
renbaz, a jaką chemię bierze Twój tata? Bo przejrzałam wątek i nie znalazłam. Moja mama brała Cisplatyne + Navelbine i z tego co pamiętam to jak czytałam o skutkach ubocznych to pisałao ze moga wystapić bóle mięśni, objawy grypopodobne, ból w miejscu nowotworu. Moja mama miała taki ból w miejscu gdzie był guz. To był straszny ból, jeździlismy nawet na pogotowie bo myslała ze to zawał i przeważnie zdarzało sie od 5 doby po wlewie.
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
banialuka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 46255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-21, 08:52   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
renbaz, ja też bym była za konsultacją chociaż telefoniczna, bo moją mamę też ostrzegali ze w razie goraczki powyzej 38 natychmiat ma sie zgłosić na oddział. Ale z drugiej strony to chyba trochę za duzo czasu upłynęło od chemii zeby to było od niej. Lepiej dmuchac na zimne i chociaż telefonicznie zapytać. Czekam na wieści. Pozdrawiam
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
banialuka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 46255

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-19, 16:46   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
renbaz, ciesze się ze tato tak dobrze znosi chemie, oby tak dalej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group