1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-01, 07:31   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism bardzo mi przykro :-(
Przyjmij wyrazy współczucia [*][*][*]
Aż mi sie nie chce wierzyć ze to się tak szybko wszystko potoczyło. Jedynym pocieszeniem jest to że babcia nie cierpiała tylko poprostu zasnęła :-(
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-27, 22:49   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism napisał/a:
mówi, że wymiotuje taką jakby śliną


:shock: moja mamcia tez tak ma :-( Mówi ze czasem czuje (teraz od kiedy bierze chemie) ze cos jej stoi w gardle jakby jakas "klucha" i zmusza sie do kaszlu a ten kaszel powoduje wymioty i mówi ze wymiotuje taką gule sliny gestej i jej przechodzi :roll: Przepraszam Cie absenteeism ze wspominam w Twoim watku o problemach mojej mamy ale widze ze Twoja babcia ma takie same objawy a sama chciałabym wiedziec co to :?ale?:
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-23, 22:09   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism jeśli nic sie nie zmieniło to jedziemy na tym samym wózku i walczymy z tą sama P. Doktor :--: Moja mame ostatnio oddała innemu lekarzowi "ot tak" , mama myslała ze ona wychodzi, konczy prace czy cos, a ona siedziła do godz. 15 a ja "oddała" jak powiedziała jednorazowo do innego lekarza a innych przyjeła normalnie :--: i mamcia twierdzi ze chyba musimy sie przypomniec prywatnie :--: A tak na marginesie to dowiedziałam sie ze ten oddział to najgorszy w tymże szpitalu pod każdym wzgledem :<: Przepraszam za zaśmiecanie wątku ale normalnie nie moge jak czytam o Waszych perypetiach z P. Doktor :uuu: Trzymam kciuki za "możliwie" najlepsze wyniki babci. Pozdrawiam :tull:
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-10, 09:05   Temat: Czy to rak płuc?
Czyli można powiedzieć ze poza infekcja to "w miare ok" u babci ;) Mam nadzieje ze infekcja zostanie bardzo szybko opanowana za pomoca antybiotyku.
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-09, 23:16   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism co tam u babci? Jak ona sie czuje? Miała te naświetlania? Nic nie piszesz ostatnio :roll: Pozdrawiam
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-01, 13:44   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism trzymam kciuki za wynik :okok"
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-20, 22:01   Temat: Czy to rak płuc?
Nieustannie trzymam kciuki i ciesze sie że babcia czuje sie lepiej :tull: Oby tak dalej. Pozdrawiam
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-09, 10:28   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism napisał/a:
banialuka - ja może nie mam problemów z wysuwaniem się przed szereg, tyle że tutaj może to mieć różne konsekwencje - skąd mam wiedzieć, czy potem nie będzie gadania, że skoro wiem lepiej, to może sama zacznę babcię leczyć i wszystko załatwiać? Lekarze bardzo nie lubią krytyki nawet uzasadnionej bądź upartego wypytywania i żądania wyjaśnień [nie mówię, że wszyscy lekarze, my niestety na takich trafiamy]. Dlatego wiem co powinnam zrobić i się jednocześnie boję, żeby nie zamknąć tym drogi do dalszego leczenia czy diagnostyki :/


no dokładnie o to mi chodziło, ja też bym sie właśnie tego obawiała. Ja jak zaczełam sugerować lekarzowi jak chodziłam z dziećmi bo w internecie wyczytałam i wiedziałam lepiej co mojemu dziecku dolega to zaczeła mi robic na złość ewidentnie i musiałam zmienic lekarke :<: bo uważała ze skoro wiem lepiej to dlaczego sama ich nie lecze, tylko szkoda ze nie wzięła pod uwage tego ze recept nie moge wypisywac :--:


[komentarz dodany przez: absenteeism: 2010-03-09, 18:08]
Może piszę głupoty, ale już po prostu sama nie wiem co mam robić, zaczyna mnie dobijać ta wszechobecna niekompetencja i brak konkretów :/
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-09, 09:54   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism domyślam sie jaka jesteś rozdarta , z jednej strony wiesz co powinno sie zrobić a z drugiej boisz sie tej wiedzy wykorzystać w rozmowie z lekarzem zeby nie zrozumiał Cie opacznie. Ja też nie potrafie sie tak wysuwać przed szereg :| Ja myślę ze lekarka widząc ze wyniki sie poprawiają założyła sobie ze do 22.03 jeszcze troche czasu więc pewnie wyniki będą juz dobre do tego czasu. Ale przed chemią pobieraja krew zawsze i myślę ze jezeli te wyniki sie nie poprawią to jednak jej nie podadzą :roll: Trzymam kciuki za babcie. Pozdrawiam :tull:
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-26, 22:16   Temat: Czy to rak płuc?
agni5 napisał/a:
absenteeism babcia pewnie jest dumna z takiej wnuczki jak Ty? Dobrze,że w porę trafiła do szpitala. Życzę, by stan Babci się ustabilizował i jak najszybciej wróciła do domku. Pozdrawiam serdecznie.


I ja też sie podpisuje pod tym wszystkimi kończynami ;)

Pozdrawiam :tull:
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-28, 21:13   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism dziekuję, odebrałam i zaraz Ci odpisze ;)
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-28, 15:45   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism trzymam kciuki za dobry skutek leczenia babci, normalnie nie wiem co mam mysleć jak czytam o tym błędzie :<: Jak mozesz to podaj mi na PW nazwisko lekarki do której chodzicie. Moja mama też jeździ do Łodzi wiec wole sie jej wystrzegać :| Pozdrawiam :tull:
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-24, 16:49   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism ja też nie odpowiem na nurtujace Cię pytania ponieważ sie nie znam, ale trzyamam kciuki za dobre wyniki zbliżających sie badań. Pozdrawiam :tull:
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-07, 22:39   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism wiesz co nie znam sie ale wydaje mi sie ze te naświetlania przy DRP to standardowa procedura, chyba gdzies czytałam na ten temat :roll: Jeśli sie myle to myślę ze zajrzy tu ktoś bardziej obeznany w temacie i mnie poprawi. Życzę babci dużo zdrowia i siły. Myśle ze dobrze zniesie również naswietlania bo to w porównaniu do chemii "pikuś" ze tak powiem. Pozdrawiam.
  Temat: Czy to rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 132931

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-09, 22:11   Temat: Czy to rak płuc?
absenteeism napisał/a:
Babcia jak na razie zero skutków ubocznych, humorek i apetyt dopisują

i oby tak dalej

absenteeism napisał/a:
na razie trzymamy kciuki, żeby w kontrolnym TK po 3-4 cyklu wyszły same dobre rzeczy :)

ja również dołączam swoje kciuki :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group