1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czkawka - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77902

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-14, 23:17   Temat: czkawka - komentarze
Anelia napisał/a:
No tak dziewczyny trochę się pozmieniało

trochę to mało powiedziane, to nie do poznania w porównaniu z początkiem 2009 roku kiedy tu wstąpiłam
Ale wierzę w to że wrócą tamte czasy
  Temat: czkawka - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77902

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-10, 23:35   Temat: czkawka - komentarze
Cytat:
jednak z Naszego działu odkąd jesteśmy na forum już NIKT nie pozostał, mamusia banialuki i teraz tatuś Kasi też już odeszli.


Jeszcze chyba Mama agakata walczy a dołączyła jakoś krótko chyba po Nas :roll: o ile dobrze pamiętam

Aja przejęłam taktyke "nie przemyślania" i narazie mi się udaje . Nie zastanawiam się dlaczego pijacy i nie dobrzy ludzie żyją a moja Mamusia która muchy nie skrzywdziła musiała odejść. Wiem ze to mi w niczym nie pomoże a tylko rani moje serce i sprawia ogromny ból. Moja Mamusia zawsze mówiła że Pan Bóg wie co robi więc wierze jej słowom i staram się nie analizować. Narazie jakoś daje rade, ale jestem na początku tej drogi a w dodatku załatwiam sprawy które się przeciągnęły w czasie podczas Mamusi pobytu w szpitalu więc nie mam czasu na rozmyslanie i analizowanie, ale wiem ze jak pozałatwiam wszystkie zaległe sprawy to ten czas pewnie nadejdzie i bedzie coraz gorzej :-(

Trzymajcie się, ściskam i pozdrawiam serdecznie :tull:

PS. A jeżeli chodzi o forum to mój największy nałóg i nie wyobrażam sobie nie wchodzic bo to pierwsza rzecz jaka robie rano i ostatnia jaką robie wieczorem.
  Temat: czkawka - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77902

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-08, 23:10   Temat: czkawka - komentarze
czkawka napisał/a:
Próbowałam napisać coś mądrego w wątku Banialuki, aby udowodnić Jej, że to jak się zachowuje jest zupełnie normalne, ale jak zwykle nawypisywałam głupot bez ładu i składu.


:nunu: o czym Ty mówisz, jakie głupoty, nie zadręczaj się bez powodu pogarszając jeszcze swój kiepski nastrój. Bardzo dziękuję że zaglądasz do mojego wątku i to co napisałaś bardzo mi pomogło, podobnie jak wypowiedzi innych i nie widze tam nic co by było bez ładu i składu :tull:

czkawka napisał/a:
Nie wiem co mnie podkusiło i wróciłam do wątku mojej Mamci, wątku którego nie czytałam chyba ani razu od Jej odejścia.....no i się zaczęło.


ja na dzień dzisiejszy myślę że chyba się nigdy nie odważę przeczytać od początku do końca mojego wątku. Może kiedyś zmienie zdanie i też mnie coś "podkusi" ale póki co nie chcę wracać do tego.

czkawka _itsme_ :cmok:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group