1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: chłoniak grudkowy
babinka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2019-06-04, 18:55   Temat: chłoniak grudkowy
Asia , nie taki diabeł straszny ...Kochana ,jeżeli zajdzie taka potrzeba to trzeba do tego podejść z myślą :ta chemia zwalczy chorobę !!.
Myśleć pozytywnie ,czas leci i szybko będzie po leczeniu. Podejrzewam możliwość leczenia w/g schematu RCHOP .
Nie jest to bułka z masłem ,ale udaje się lekko przez to przejść.
Mówię o konieczności podjęcia leczenia , na razie nie zawracaj sobie tym głowy!!!
Pozdrawiam i ściskam. :heart: |uscisk|
  Temat: chłoniak grudkowy
babinka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2019-06-01, 17:10   Temat: chłoniak grudkowy
Asia , wygrasz !!! z niechcianym lokatorem , innej opcji nie ma!!!!!! .
Trzymam mocno kciuki , informuj co i jak.
Pozdrawiam serdecznie uściski i buziaki :tull: :cmok: :heart:
  Temat: chłoniak grudkowy
babinka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2019-04-28, 13:29   Temat: chłoniak grudkowy
Asia , pomimo podejrzeń wznowy , nie denerwuj się Kochana, u mnie mówi się o niej już 2 lata .
Ważne na pewno jest bad.węzła jak i wyniki krwi rozszerzone i cytometria ,tak sądzę po przeprowadzanych u mnie badaniach.
Tak jak Misiek wspomniał ,leczenie wprowadza się przy skrajnych wynikach , dlatego nie martw się na zapas.
Pozdrawiam Cię serdecznie , trzymaj się |uscisk| :cmok: :heart: i dawaj znać co i jak.
  Temat: chłoniak grudkowy
babinka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2019-04-25, 19:15   Temat: chłoniak grudkowy
Asia , dzięki za wiadomość , b.dobrze ze trafiłas do lekarza , badania pokażą co i jak .
Trzymam kciuki Kobietko , |uscisk| :heart: .
Pozdrawiam serdecznie |buziaki|
  Temat: chłoniak grudkowy
babinka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2019-04-21, 08:12   Temat: chłoniak grudkowy
Kochana , nie zamartwiaj się , trzeba wierzyć , że wszystko będzie dobrze.
|buziaki| |buziaki|
  Temat: chłoniak grudkowy
babinka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2019-02-17, 17:08   Temat: chłoniak grudkowy
Asbaria , cieszę się kochana , że wszystko u Ciebie dobrze się układa .
Pozdrawiam serdecznie całą Rodzinkę :) . Uściski i buziaki . :littlehs:
  Temat: chłoniak grudkowy
babinka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-05-28, 10:19   Temat: chłoniak grudkowy
Kochana ,myślę ,że już teraz będzie z górki :) trzymam kciuki :) .
  Temat: chłoniak grudkowy
babinka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-03-27, 22:51   Temat: chłoniak grudkowy
Wow ,może masz uczulenie na kontrast?!Fakt niezbyt przyjemne jest przyjmowanie tego płynu , ale .. miałam już 3 -krotnie to badanie i nigdy nie miałam takich objawów, te odczucia miałaś przed samym badaniem,czy dopiero po powrocie do domu?
Chyba powinnaś to zgłosić.
Jestem w szoku ,że już jutro masz odebrać wynik , zwykle czekałam ok.14 dni , ostatnio w związku podejrzenia wznowy, otrzymałam po 8 dniach( poprosiłam o szybki opis),
gdzie tak szybko robią to badanie?
Trzymam kciuki za wynik :) ,koniecznie przekaż opis.
Pozdrawiam :)
  Temat: chłoniak grudkowy
babinka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-03-22, 08:05   Temat: chłoniak grudkowy
Cieszę się bardzo ,że wszystko ok, bad. PET pewnie potwierdzi . Super :)
Bohomazy ;) Twojej córci , na pewno byłyby super atrakcją na tej stronce :-D Pozdrawiam. :)
  Temat: chłoniak grudkowy
babinka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-02-24, 21:13   Temat: chłoniak grudkowy
Może być różnie Justynko i Asbario ,czego dowodem jestem ja, było to już jakiś czas temu ,pierwsza diagnoza świadczyła o PBL ,
WBC było b. podwyższone ,pozostałe parametry krwi były w normie i b.dobre,dopiero badanie szpiku wskazało na FL.
W/g mnie trepanobiopsja może skorygować wszelkie podejrzenia.Życzę szybkiej diagnozy.
Ona spowoduje leczenie ,a w Twoim przypadku to najpilniejsze.Pozdrawiam :)
  Temat: chłoniak grudkowy
babinka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88372

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-02-16, 20:45   Temat: chłoniak grudkowy
Mam też tego chłoniaka , jestem w remisji od 1,8m-cy ,wprawdzie wykraczam wiekowo poza porównywalne stany ,ale jestem przykładem,że leczenie pomaga uzyskać remisje.Odczucia bez względu na wiek ,towarzyszą nam te same,strach ,obawa o skutki terapii i wielka niewiadoma ,która przed nami . Wiara,że postaram się "to coś" zwalczyć pomaga naprawdę !!! Różnie bywa podczas chemioterapii,ale na końcu jest - stwierdzenie - udało się !
Najlepiej by było,gdybyśmy trafiali na lekarzy,którzy walczą razem z nami,ale to .... mało realne(zbyt dużo chorych na 1szt. ;) lekarza -przykre ,ale prawdziwe.Rada - postarać się jak najszybciej podjąć terapię,czerpać z doświadczenia osób,które "przeszły "pozytywnie proces zdrowienia i ufać lekarzowi prowadzącemu.
Życzę Ci dużo,dużo siły i spotkania na swojej drodze ,lekarza,któremu efekt terapii ,którą Cię "uraczy"nie będzie obojętny.Pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group